Rozrywka i wypoczynek » Hobby

TV Varadero

Od października Varadero rusza z nowym udogodnieniem dla posiadaczy urządzenia - przepisami w formie filmików wideo.

Co najmniej raz w miesiącu na stronie Varadero można będzie zapoznać się z propozycjami przepisów, które pozwolą wzbogacić repertuar wspaniałych posiłków.

Filmiki te pozwolą znaleźć zaczerpnąć jeszcze więcej inspiracji kuchennych, nowych a jednocześnie prostych przepisów i naocznie przekonać się jak proste w obłsudze jest Varadero. Wystarczy tylko na stronie www.v-dero.pl wejśc w aktualności lub śledzić wszelkie nowości na fanpage'u Varadero  w portalu społecznościowym Facebook.


Jednocześnie wciąż aktualna jest propozycją "Zaproś Szefa Kuchni". Wystarczy tylko złożyć stosowne zapotrzebowanie na stronie www.v-dero.pl w zakładce "Zamów Kolacje". Następnie po telefonicznym ustaleniu terminu można będzie zapoznać się z tym fenomenalnym urządzeniem, poznać jego zalety a jednocześnie zjeść wykwitne i pyszne potrawy.
Dystrybutorem Varadero jest firma Believe sp. zo.o.

            ###
Varadero to urządzenie, które z powodzeniem można zastosować do gotowania, pieczenia, suszenia, parowania, kandyzowania  i grillowania. Nowoczesne technologie wykorzystane w tym urządzeniu pozwalają na przyrządzenie zarówno potraw kuchni tradycyjnej, jak i wykwintnych dań i wyszukanych potraw z każdego zakątka świata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Proca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »