Rozrywka i wypoczynek » Sport

Twój Fitness Sp. z o.o. dla POP GYM Sport&Health Club w Radomiu!

Twój Fitness Sp. z o.o. dla POP GYM Sport&Health Club w Radomiu!
Zobacz więcej zdjęć »
Twój Fitness Sp. z o.o. nadzoruje realizację kolejnego obiektu sportowego klasy Premium w Polsce. Firma jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę inwestycji POP GYM Sport&Health Club w Radomiu, którego otwarcie zaplanowano na marzec 2013 roku.


Trening w stylu pop-art

Jaskrawe i energetyzujące kolory, wielkomiejski charakter, wirtuozeria rysunku oraz niebywały eklektyzm – to kwintesencja nurtu pop-art, który rozwijał się w Stanach Zjednoczonych lat 60’tych ubiegłego wieku.  POP GYM Sport&Health Club w Radomiu będzie prawdopodobnie pierwszym klubem w Polsce, którego estetyka czerpie tak wiele z tego artystycznego prądu sztuki. Innowacyjna aranżacja wnętrz obiektu zrodziła się w głowie Macieja Myszkowskiego – architekta i designer’a, którego firma Twój Fitness Sp. z o.o. zaprosiła do współpracy przy projekcie. Każda z części obiektu będzie miała swój wyjątkowy charakter. Wystrój Sali Disco, przeznaczonej do dynamicznych zajęć grupowych, zaprojektowany został z myślą o energetyzujących właściwościach nasyconych kolorów. Z kolei w siłowni, do pracy nad sobą motywować będą stylowe wizerunki znanych przedstawicieli światowej pop kultury. W POP GYM Sport&Health Club nie zabraknie także miejsca przeznaczonego do relaksu i odprężenia. Tutaj również, design nie będzie przypadkowy – architekci zadbali, by wnętrza Sali Zen oraz Strefy Ciszy sprzyjały pełnemu relaksowi i wyciszeniu. Wizytówką klubu, obok oryginalnego wystroju, będzie jednak przede wszystkim najwyższa jakość usług, gwarantowana przez konsultantów Twój Fitness Sp. z o.o.


Jakość Twojego Fitnessu

POP GYM Sport&Health Club ma wprowadzić na radomski rynek fitnessowy nową jakość. Już teraz mówi się o nim, że będzie to najlepszy obiekt tego typu w Radomiu. Bogata oferta zajęć grupowych i indywidualnych, w pełni profesjonalna obsługa i niebanalny wystrój mają zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników sportu i relaksu. Klub zajmuje olbrzymią przestrzeń, około 2 tysięcy m2 i znajduje się w samym centrum Radomia. Do dyspozycji klubowiczów będzie m.in. w pełni wyposażona siłownia o powierzchni 700m2, studio do zajęć typu indoor cycling, korty do squash oraz oddzielne sale dedykowane zajęciom dynamicznym i mentalnym. W ofercie klubu znajdzie się także fizjoterapia oraz Strefa Ciszy z sauną suchą oraz mokrą, grotą solną i słoneczną łąką, a także pokojem masażu i rehabilitacji. POP GYM Sport&Health Club będzie także jednym z nielicznych radomskich klubów przyjaznych rodzicom – z myślą o nich stworzono bowiem PLAY&FUN POP-ZONE, w której na dzieci czekać będą liczne gry i zabawy oraz opieka wykwalifikowanej opiekunki. Twój Fitness zadba również o kadrę klubu. Wszyscy pracownicy POP GYM Sport&Health Club przejdą kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi Klienta, treningów i komunikacji wewnętrznej.
Specjalistów Twojego Fitnessu wyróżnia niebywały profesjonalizm oraz dbałość o każdy szczegół realizacji inwestycji. Dzięki temu, przyszli klubowicze POP GYM Sport&Health Club mogą mieć pewność najwyższej jakości – zarówno zaplecza treningowego, jak i personalnego. Otwarcie POP GYM Sport&Health Club w Pawilonach Rosa, przy ul. Witolda 7 w Radomiu, zaplanowano na marzec 2013 roku!
www.facebook.com/popgymclub
www.facebook.com/TwojFitness

Dossier
Twój Fitness sp. z o.o. od lat wspiera inwestorów w kraju i zagranicą tworząc  w pełni profesjonalne centra fitness. Firma powstała dzięki zaangażowaniu specjalistów z branży z wieloletnim doświadczeniem. Twój Fitness od lat szkoli kadry najlepszych instruktorów i trenerów, przygotowuje ich do profesjonalnej obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów. Kształci również kadry managerskie do efektywnego zarządzania klubami fitness i ciągłego podnoszenia poziomu obsługi Klientów. Obecnie buduje własną sieć klubów fitness. Tworzymy markę, której wyróżnikiem jest najwyższa jakość usług, najlepszy dostępny na rynku sprzęt treningowy oraz wykwalifikowany zespół profesjonalistów  świadczących kompleksowe usługi związane z aktywnością sportową.
Misją Twój Fitness sp. z o.o. jest m.in.:
•    Zdrowe polskie społeczeństwo, pełne energii i uśmiechu
•    Motywowanie ludzi do aktywności fizycznej
•    Edukacja w zakresie zdrowego trybu życia
•    Budowa profesjonalnych klubów fitness na terenie całego kraju
•    Zdrowe polskie społeczeństwo, pełne energii i uśmiechu
•    Budowa profesjonalnych klubów fitness na terenie całego kraju
•    Dbałość o czyste środowisko naturalne
Twój Fitness sp. z o.o.  odpowiada za realizację takich miejsc jak: Fitness Club Sporting Leszno, City Fitness Rzeszów (dziś Calypso Rzeszów Hetmańska), Classic Fitness Wrocław i Gravitan Health & Sport Club Janki. W trakcie realizacji jest także Pop Gym Sport&Health Club w Radomiu, klubu fitness w Stalowej Woli oraz SOHO Body Spirit w Brwinowie i w Dębicy.

Kontakt prasowy:
Kontakt prasowy: Beata Grzybek-Zielińska, Anna Głos, MORE PR, ul. Poborzańska 8 lok.14, 03-368 Warszawa,
tel. (22) 401 73 73, e-mail: beatagrzybek@more-pr.com , annaglos@more-pr.com
                                                                                        

                                                                                                                     www.twojfitness.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Więckowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »