Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Twój ulubiony cytat motywacyjny

Twój ulubiony cytat motywacyjny
Zobacz więcej zdjęć »
Podziel się z nami swoim ulubionym cytatem motywacyjnym - wygraj wspaniałe nagrody!

Chyba każda z nas zna sentencje, aforyzmy czy cytaty, które mówią o istotnych dla nas sprawach, motywują, dają do myślenia i pozwalają spojrzeć na pewne sprawy z nieco innej perspektywy. Jakie cytaty są dla Ciebie najbardziej inspirujące? Pomóż nam przygotować zbiór kobiecych motywacji i weź udział w naszym konkursie.

Co trzeba zrobić? 

1. Do 19 listopada odpowiedz w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku Kobiecość niejedno ma imię: Jaki jest Twój ulubiony cytat motywacyjny i dlaczego tak go lubisz?

2. Polub stronę Kobiecość niejedno ma imię na FB

3. Będzie nam miło, jeśli udostępnisz u siebie na tablicy post konkursowy lub zaprosisz kilku swoich znajomych do udziału w naszej zabawie.

4. Poczekaj na wyniki do 24 listopada!

Link do posta konkursowego: https://www.facebook.com/kobiecoscniejednomaimie/photos/a.482030135151925.104717.453220504699555/1023022687719331/?type=3&theater

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kobiecosc.info
http://www.kobiecosc.info

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »