Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Ty też możesz pomóc – zbiórka krwi w ETC Swarzędz

ETC Swarzędz oraz Leroy Merlin zachęcają wszystkich mieszkańców gminy do podzielenia się krwią. Każdy będzie miał szansę pomóc potrzebującym już w najbliższą sobotę 6 listopada. W godzinach 09:00-14:00 na terenie parkingu centrum handlowego stanie specjalny krwiobus.

Krew codziennie ratuje czyjeś życie. Dlatego tak ważne jest, by nigdy nie zabrakło jej w banku krwi. Zapobiec temu można wspierając Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Najbliższa ku temu okazja będzie w sobotę 6 listopada w ETC Swarzędz, gdzie w godzinach 9:00-14:00 niemal każdy będzie mógł wziąć udział w zbiórce krwi. To naprawdę nie boli, trwa około 5 minut, jest w pełni bezpieczne, a może pomóc wielu osobom! 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Aby pomóc trzeba jednak spełniać kilka wymagań tzn. być osobą pełnoletnią, która nie przekroczyła 65 roku życia i być zdrowym (czuć się dobrze, nie mieć objawów choroby itp.). Poza tym, na zabieg warto przyjść wypoczętym, po posiłku i odpowiednio nawodnionym. Najlepiej wypić wcześniej 1-1,5 litra płynów. Do krwiobusa należy wziąć też dokument potwierdzający tożsamość zawierający numer PESEL i zdjęcie. 

 

„ZBIÓRKA KRWI” organizowana jest przez Leroy Merlin i ETC Swarzędz we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania. Krwiobus zaparkuje pomiędzy ETC a Leroy Merlin w godz. 9:00-14:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »