Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Tydzień atrakcji na ferie zimowe w NoVa Park

Tydzień atrakcji na ferie zimowe w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
FERYEAAAH! W poniedziałek 27 stycznia w województwie lubuskim rozpoczynają się ferie zimowe! A NoVa Park startuje z tygodniem pełnym zabawy i licznych atrakcji zwieńczonych nagrodami dla najbardziej wytrwałych!

W dniach 27 stycznia – 1 lutego w godzinach 12.00-17.00 na najmłodszych klientów NoVa Park czekają m.in. warsztaty krawieckie, warsztaty malarskie, zajęcia sportowe oraz wspólne rozwiązywanie łamigłówek.

Jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie Wasza pociecha ma spędzić tegoroczne ferie zimowe, to odpowiedź jest tylko jedna – w NoVa Park! Codziennie, od 27 stycznia do 1 lutego, przygotowaliśmy coraz to nowe atrakcje, za udział w których będziemy wręczać specjalne pieczątki. Dzieci, które zbiorą minimum 3 pieczątki (wezmą udział w minimum 3 dniach akcji) otrzymają pamiątkowy dyplom, a dla maluchów z minimum 4 zebranymi pieczątkami przewidzieliśmy (oprócz dyplomu) nagrodę – wejściówkę do centrum rozrywki City Game! Program wydarzenia prezentuje się następująco:

·         poniedziałek (27 stycznia): warsztaty projektowania fantazyjnych stworów wodnych, lądowych i powietrznych, zabawy klockami bObles, zajęcia sensoryczne oraz kreatywne warsztaty twórcze;

·         wtorek (28 stycznia): warsztaty krawieckie i manualne tworzenia bawełnianych toreb idealnych na drugie śniadanie, pod czujnym okiem i nadzorem koordynatora oraz uczniów z Zespołu Szkół Odzieżowych w Gorzowie;

·         środa (29 stycznia): warsztaty malarskie na szkle oraz wspólne zajęcia artystyczne z Muzeum Lubuskim. Stwórz własną kreację witrażu na butelce lub słoiczku;

·         czwartek (30 stycznia): zajęcia sportowe, pokazy tańca we współpracy ze szkołą tańca Dance Mix oraz wspólne tworzenie choreografii, strojów i rekwizytów do tańca;

·         piątek (31 stycznia): wspólne tworzenie krzyżówek i rozwiązywanie łamigłówek oraz nauka szybkiego czytania ze Szkołą Szybkiego Czytania MEMO;

·         sobota (1 lutego): wielki finał ferii zimowych w NoVa Park. Rozdanie dyplomów i nagród – voucherów do centrum rozrywki City Game, a także warsztaty figurek gipsowych!

„Ferie w NoVa Park to doskonała okazja, aby przekonać się, że ferie zimowe w mieście nie muszą być nudne. Przez cały tydzień na dzieci czekają atrakcje, które pozwolą spędzić wolny czas w ciepłym i bezpiecznym miejscu, a przy tym rozwinąć kreatywność, odkryć nowe talenty oraz pokłady twórczej energii! Wspólnie z animatorami i lokalnymi partnerami będziemy uczyć najmłodszych zarówno tańca, krawiectwa czy tworzenia ‘czegoś’ z ‘niczego’, a przy tym dobrze się bawić” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w atrakcjach na ferie zimowe w NoVa Park jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »