Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Tysiące winyli i płyt CD w Pasażu Łódzkim już w sobotę

Tysiące winyli i płyt CD w Pasażu Łódzkim już w sobotę
Zobacz więcej zdjęć »
Już 16 września w Pasażu Łódzkim odbędzie się kolejna, tym razem jesienna, edycja Kiermaszu Winyli i CD. Miłośnicy muzycznych krążków będą mogli wybierać i przebierać w tysiącu dostępnych egzemplarzy przez cały dzień, od godz. 9.00 do 21.00.

Po ostatnim spotkaniu z winylami w czasie wakacji, wydarzenie wraca do Pasażu Łódzkiego w jesiennej edycji. W najbliższą sobotę, w centrum rozstawią się kolekcje tysiąca muzycznych krążków.

Wystawca zaoferuje pokaźne zbiory płyt winylowych z najróżniejszych gatunków muzyki, takich jak jazz, soul, funk, rock, muzyka klasyczna czy współczesne brzmienia elektroniczne. Dodatkowo tym razem, wystawca powiększy również kolekcję płyt kompaktowych. Można będzie znaleźć wśród nich chętnie wyszukiwane muzyczne perełki starych, znanych światowych hitów, jak i nowsze wydania.

Kiermasz Winyli i Płyt CD to cykliczne wydarzenie organizowane w łódzkim centrum, z myślą o wszystkich fanach oldskulowych nośników muzycznych, których wbrew pozorom i na przekór nowym technologiom, nie brakuje.

 

Kiedy pierwszy raz organizowaliśmy wydarzenie w naszym centrum, spodziewaliśmy się, że z pewnością płyty winylowe, czy też cd znajdą swoich amatorów. Nie sądziliśmy jednak, że będzie ich aż tak wielu. To pokazuje, że klasyka nie przemija, a nawet łączy pokolenia, gdyż zainteresowanie płytami widać wśród różnych grup wiekowych. Dlatego też zawsze miło nam wracać do tego wydarzenia” - mówi Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki.

 

Kiermasz Winyli i Płyt CD zostanie rozstawiony w pasażu centrum, obok sklepu TK MAXX. Stoiska można będzie odwiedzać przez cały dzień, od godziny 9.00 do 21.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »