Firma » Finanse

Ubezpieczenie od CUK Ubezpieczenia – do OC komunikacyjnego OC w życiu prywatnym za złotówkę

Wszyscy lubimy kompleksowe rozwiązania. Opcje dwa w jednym to oszczędność czasu i często też pieniędzy. W taki sposób można też kupować ubezpieczenia. W lipcu CUK Ubezpieczenia razem z Generali przygotowały promocyjną ofertę na ubezpieczenie OC samochodu a do niego OC w życiu prywatnym za symboliczn

Kompleksowe rozwiązania są bardzo dobrze dobierane. Firmy ubezpieczeniowe również chętnie decydują się na takie rozwiązania. Do popularnych ubezpieczeń proponują ubezpieczenia nieco rzadziej zawierane. W lipcu Generali do OC pojazdu proponuje OC w życiu prywatnym jedynie za złotówkę.  Pakiet obowiązkowego OC w Generali obejmuje zupełnie darmowe Assistance Standard. W jego skład wchodzi holowanie pojazdu po wypadku na terenie Polski oraz auto zastępcze. Dodatkowo darmowa Zielona Karta i brak udziałów własnych w szkodzie. 

- „W lipcu klienci kupując OC pojazdów od Generali mają okazje nabyć ubezpieczenie w życiu prywatnym jedynie za złotówkę. Chroni ono na przykład, gdy wyrządzimy szkodę jadąc rowerem czy hulajnogą. Co ważne, ubezpieczenie obejmuje zarówno osobę ubezpieczoną, jak i osoby najbliższe.  W ramach OC pojazdów klient otrzymuje standardowy pakiet assistance z holowaniem i autem zastępczym. W przypadku szkody to właściciel pojazdu decyduje o sposobie jej likwidacji. Może wybrać autoryzowaną stację obsługi, warsztat Generali lub wycenę eksperta, tzw. wariant kosztorysowy. Zbliżają się wakacje, warto więc skontaktować się z naszym doradcą, by otrzymać najbardziej atrakcyjną ofertę, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wakacje z rodziną” – zachęca Maciej Kuczwalski, ekspert Multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Wszystkie oferty są dostępne od 1 do 31 lipca w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Compensa, Generali, Wiener i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały trzeci kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »