Dom » Architektura

UBEZPIECZENIE Z KARTĄ ISIC

UBEZPIECZENIE Z KARTĄ ISIC
Zobacz więcej zdjęć »
Posiadając legitymację ISIC możesz korzystać ze zniżek i korzyści w Polsce oraz za granicą.
To także jedyny dokument potwierdzający status studenta akceptowany prawie na całym świecie, niezależnie od tego w jakim kraju aktualnie się znajdujesz. Niewiele osób jednak wie, że dodatkowo właściciele legitymacji ISIC w Polsce mają możliwość posiadania dodatkowego ubezpieczenia NNW, czyli ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

Zawsze warto być odpowiednio ubezpieczonym, nawet gdy nie mamy w planach wyjazdu za granicę. Wypadki mogą się wydarzyć w każdym miejscu, w drodze na uczelnię, podczas uprawiania sportu czy nawet we własnym domu, a brak odpowiedniego ubezpieczenia bardzo często niesie ze sobą bardzo poważne konsekwencje nie tylko dla twojego zdrowia, ale także dla budżetu. Dobrze zatem wiedzieć, że będąc posiadaczem legitymacji ISIC możesz zakupić dodatkowo ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie Polski.
W pakietach ubezpieczeniowych oferowanych wraz z legitymacją ISIC można znaleźć ubezpieczenie pokrycia kosztów leczenia za granicą W zależności od wykupionego wariantu legitymacja ISIC może również zapewniać m.in ubezpieczenie od chorób tropikalnych, zdarzeń zaistniałych podczas uprawiania sportów ekstremalnych, ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz sprzętu sportowego. Możliwości jest naprawdę wiele, aby być ubezpieczonym w każdej sytuacji.
Dodatkową korzyścią zwłaszcza dla zabieganego studenta jest fakt, że niezależnie z jakiego ubezpieczenia zdecyduje się skorzystać będzie on posiadał je na swojej legitymacji ISIC. Wszystko w jednym miejscu bez konieczności dokładania do swojego portfela kolejnego dokumentu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »