Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Ucz się w wymarzonej sali lekcyjnej! Konkurs dla szkół organizowany przez EmpikFoto

EmpikFoto zaprasza przedszkola oraz szkoły podstawowe do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest wyposażenie wymarzonej sali przedszkolnej lub szkolnej.

Jeśli Twoja klasa lub klasa Twojego dziecka ma pomysł na zaprojektowanie idealnej sali lekcyjnej, to nie zastanawiajcie się ani chwili, tylko ślijcie swój projekt. Prace można zgłaszać w trzech kategoriach wiekowych, a technika ich wykonania jest dowolna.

Konkurs EmpikFoto przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-7 szkół podstawowych. Zgłoszenia są przyjmowane od 28 maja do 19 czerwca. Po tym czasie komisja konkursowa wyłoni 3 laureatów w każdej kategorii: przedszkolaki i klasy 0, klasy 1-3 szkoły podstawowej oraz klasy 4-7 szkoły podstawowej. Atrakcyjne nagrody i lubiana przez uczniów plastyczna forma zgłoszenia to najważniejsze przesłanki do wzięcia udziału w konkursie.

Narysuj swoją wymarzoną klasę!

Narysuj, wyklej, ulep – forma wykonania pracy jest dowolna. Można zrobić makietę lub kolaż, formę płaską lub przestrzenną – wszystkie chwyty dozwolone. Wystarczy pokazać, jak wygląda Wasza wymarzona sala lekcyjna. Jeśli nie możecie zdecydować się na jeden projekt – nie ma problemu. W ramach jednego zgłoszenia nauczyciel może zgłosić kilka prac plastycznych – nie trzeba więc dokonywać selekcji na poziomie klasy.

Atrakcyjne nagrody

W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane 3 nagrody. Klasa, która zdobędzie pierwsze miejsce otrzyma elementy wystroju sali lekcyjnej (fototapeta, tablica magnesowa z elementami magnesowymi oraz 6 obrazów). Każdy z tych elementów uczniowie będą mogli wybrać sami! Drugie miejsce to voucher do EmpikFoto o wartości 50 zł w ilości równej liczbie uczniów ze zwycięskiej klasy. Natomiast laureaci trzeciego miejsca otrzymają vouchery o wartości 20 zł za każdego ucznia zwycięskiej klasy. Dzięki temu oni również będą mogli odświeżyć wygląd swojej sali lub wywołać zdjęcia z wycieczki szkolnej czy przygotować fotoksiążkę na zakończenie roku szkolnego. 

Zgłoszenia

Prace należy przekazać nauczycielowi, który może dokonać zgłoszenia wypełniając formularz konkursowy dostępny na stronie http://www.empikfoto.pl/nasza-sala. Liczba prac jest nieograniczona – można więc zgłosić kilka najlepszych. Wystarczy przesłać ich skan lub zdjęcia razem z formularzem na adres mailowy konkurs@empik.com. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 21 czerwca na blogu prowadzonym przez serwis empikfoto.pl pod adresem blog.empikfoto.pl, na stronie www.empikfoto.pl/nasza-sala oraz na profilu społecznościowym Facebook empikfoto.pl.

Więcej informacji  i konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie www.empikfoto.pl/nasza-salaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »