Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Uczcij Dzień Ziemi z Atrium Biała!

Uczcij Dzień Ziemi z Atrium Biała!

Ziemia to nasze miejsce do życia. Przypadający na 22 kwietnia Dzień Ziemi jest dobrą okazją do tego, aby pochylić się nad tematem ochrony środowiska i zachodzących zmian klimatu, a przy tym zainspirować białostoczan do podjęcia działań proekologicznych. W duchu ekologii i twórczych działań już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia, w Atrium Biała zaplanowaliśmy mnóstwo kreatywnych zabaw edukacyjnych dla najmłodszych. Podczas wydarzenia wykorzystamy jeden z żywiołów Ziemi, bez którego nasz świat nie mógłby funkcjonować – wodę!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Dzień Ziemi jest największym międzynarodowym świętem ekologicznym. Co roku data ta jest doskonałą okazją do organizowania różnego rodzaju wydarzeń promujących ekologię, pokazując, że los planety nie jest nam obojętny. Obchody Dnia Ziemi skłaniają także do refleksji nad przyszłością naszej planety, ponieważ każdy z nas ma realny wpływ na jej kondycję. To wyjątkowe święto w najbliższą sobotę uczci również Atrium Biała, zachęcając najmłodszych mieszkańców Białegostoku do udziału w zabawach w duchu eko.

 

Program pęka w szwach od ilości atrakcji i eksperymentów z wodą. Na najmłodszych czekać będą twórcze warsztaty z wykorzystaniem wodnych wiatraczków, sitka i kubeczków do przelewania, a także rur konstrukcyjnych, które posłużą do budowania obiektów wodnych. Każde dziecko będzie mogło wziąć udział w kreatywnych zajęciach, podczas których przygotuje samodzielnie niepowtarzalne ozdoby na ściankę - kropelki wody, rybki, zwierzęta czy roślinność.

 

Pomysłowe malowanie to z kolei propozycja dla lubiących rysować i kolorować - wezmą oni udział w  eksperymentach z użyciem farbek wodnych, nanosząc malunki na duży format papieru różnymi strukturami (gąbką, gałązkami, paluszkami). Przed uczestnikami także zabawa kulkami hydrożelowymi oraz wodna ścianka do selfie. To nie wszystko. Pojawi się również stanowisko muzyczne z wykorzystaniem wody, a na nim eksperymenty z dźwiękami. Nie zabraknie też aktywności ruchowej, którą zapewnią dmuchane zamki wewnętrzne.

 

Wydarzenie odbędzie się 13 kwietnia w godzinach 10.00-18.00, w wydzielonej strefie na środkowej rotundzie Atrium Biała, pomiędzy sklepem House a perfumerią Sephora, przy wejściu od ulicy Miłosza. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny.

 

Natomiast tydzień później (20 kwietnia), w Atrium Biała odbędzie się kolejna edycja akcji „Drzewko za surowce wtórne”, skierowana zarówno do klientów galerii, jak i wszystkich mieszkańców Białegostoku. W zamian za przyniesione surowce, każdy otrzyma sadzonkę drzewka. 

 

Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »