Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Uczestnicy Tour de Pologne po raz kolejny w hotelu Novotel Kraków City West

Współpraca hotelu z jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych odbędzie się już po raz dziesiąty. Aż pięć drużyn nocować będzie w krakowskim hotelu w pierwszych dniach sierpnia. Jak wyglądają przygotowania do podjęcia sportowych gości?

Hotel Novotel Kraków City West słynie ze swojego powiązania ze sportem i promowania  aktywności fizycznej. Dzięki wyjątkowej lokalizacji w zachodniej części Krakowa oraz odpowiedniej infrastrukturze takiej jak: duży parking, tereny zielone, przestronne sale konferencyjne, pokoje (30 m² każdy) ma odpowiednie warunki i możliwości do goszczenia grup sportowych.  
Specjalne przygotowania
Członkowie drużyn biorących udział w Tour de Pologne będą mieli zapewnioną fachową, opiekę pracowników hotelu, ale także przystosowane do ich potrzeb pokoje i specjalną strefę do masaży. Dodatkowo dla każdej ekipy przeznaczony jest dedykowany kucharz nadzorujący pracę hotelowej kuchni i dbający o spełnienie wszelkich wymagań odnośnie żywienia. Sale konferencyjne będą pełniły funkcje sztabów dowodzenia, miejsca do codziennych odpraw oraz przechowalni sprzętu. Na terenie hotelowego parkingu zarezerwowanych zostało także czterdzieści miejsc parkingowych dla samochodów osobowych oraz dziesięć miejsc dla ciężarówek ze sprzętem. – Tego typu współpraca jest dla nas niezmiernie ważna, a wydarzenie, związane ze sportem, wpisuje się w DNA marki Novotel. Ze względu na wyjątkowo duży teren jesteśmy w stanie podjąć się takiej kooperacji, zapewnić odpowiednie miejsce dla sprzętu wszystkich ekip, zadbać o ich specjalną dietę i udostępnić strefę fitness – mówi Maciej Naziebłło – nowo mianowany Dyrektor Generalny hotelu.
Hotel w nowej odsłonie
Przez ostatnie dwa lata w Novotelu City West wiele się zmieniło. Jego fasada została, jak i teren wokół hotelu, zostały odnowione.  Remont objął także tereny rekreacyjne: plac zabaw, ogród, pokoje. Oddano do użytku 2 nowe apartamenty w innowacyjnym koncepcie, 80 pokoi N-Room (Superior), a odświeżonych zostało kolejnych 68. Wyremontowane i stworzone na nowo pomieszczenia wyróżniają się nowoczesnym i przytulnym wzornictwem, gdzie inspiracją były wnętrza skandynawskie wraz z nawiązaniem do różnych aktywności fizycznych. Typ N-Room jest nowym konceptem. Są ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby otwarta przestrzeń, duża ilość światła naturalnego i dostosowanie zarówno do wypoczynku jak i pracy ma stwarzało warunki idealne dla każdego gościa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »