Gospodarka » Żywność

Udekoruj potrawy z Kieleckim!

Udekoruj potrawy z Kieleckim!
Zobacz więcej zdjęć »
Udekoruj potrawy Majonezem Kieleckim Omega-3 i weź udział w trzecim etapie filmowego konkursu organizowanego przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem”. Atrakcyjne nagrody czekają!

Właśnie rozpoczął się trzeci etap konkursu „Majonezowe filmy”, organizowanego przez WSP „Społem”. Tym razem tematem przewodnim jest dekorowanie potraw z wykorzystaniem Majonezu Kieleckiego Omega - 3. Aby uczestniczyć w zabawie wystarczy nakręcić krótki film na ww. temat, a następnie zgłosić go na profilu Majonezu Kieleckiego na Facebook’u (http://www.facebook.com/majonezkielecki). Do udziału w konkursie zapraszamy miłośników amatorskiego filmowania, którzy chcą spróbować swoich sił i wygrać atrakcyjną nagrodę główną - kamerę HD Sony HDR-CX210. Dodatkowo pierwsze dziesięć osób, które opublikuje swoje prace otrzyma zestaw nagród gwarantowanych! Kreatywność jest jak najbardziej wskazana, dlatego już teraz przygotujcie ulubioną potrawę i udekorujcie ją w fantazyjny sposób.

Regulamin, a także szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie: http://www.facebook.com/majonezkielecki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »