Dom » Wnętrza

Udogodnienia na co dzień

Udogodnienia na co dzień
Zobacz więcej zdjęć »
Sprzęt elektroniczny jest niezastąpiony. Bez urządzeń takich jak pralki Bosch, telewizory czy telefony nie moglibyśmy już normalnie funkcjonować – mówi się nawet, że technologia jest przedłużeniem naszych zmysłów i rąk.

To szczególnie ważne w gospodarstwach domowych, które aby dobrze funkcjonować, musza być wyposażone w szereg udogodnień. W dzisiejszych czasach wyposażenie mieszkania nie jest już tak problematyczne jak kilkanaście lat temu, gdy kupno pralki typu Frania wcale nie było takie proste i oczywiste. Dziś młode małżeństwa i pary, usamodzielniając się mają ogromny wybór sprzętów RTV i AGD.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Rynek oferuje duże przedziały cenowe - a tego typu artykułu ciągle tanieją. Niestety niewątpliwym minusem jest żywotność na przykład telewizorów czy pralek, które systematycznie, co kilka lat należy wymieniać. Niestety jest to ustalone z góry i tak stworzone przez producenta, by produkt umarł śmiercią nie koniecznie naturalną. Dawne telewizory typu Neptun, a nawet jeszcze te czarno białe, działają do dziś i nie psują się, mimo, że od daty ich produkcji minęło naprawdę dużo czasu.

Choć nadal mówi się o kryzysie sprzedaż dóbr tego typu nadal jest wysoka. To taki rodzaj produktu, który wybieramy ze względu na jakość - cena nie gra już dla nas takiej roli. Wolimy wydać więcej, ale mamy poczucie, że będziemy mieli wtedy bardziej wartościowy towar. Sklepy, które oferują tego typu produkty, bardzo często sprzedają te artykuły w korzystnych ratach. Zmywarki Bosch można kupić nawet za kilkanaście złotych miesięcznie. Dlatego młodzi nie maja tak dużych problemów ze starem i wejściem w dorosłe życie.

Liczy się również dla nas marka. Raczej nie kupujemy chińskich podróbek technologicznych. Badania rynku pokazują, iż jesteśmy bardzo przywiązani do preferowanej marki i ciężko nam zdecydować się na zmianę. Jedno jest pewne - gdyby nie ciągły rozwój i doskonalenie tych urządzeń, żyłoby się nam dużo ciężej!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »