Moda » Odzież

Ulubione domowe ubrania

Nawet jeśli na co dzień chodzimy ubrani schludnie i elegancko, często w zaciszu domowym przywdziewamy przytulną i wygodną zbroję, której wygląd często pozostaje naszym słodkim sekretem. Co najczęściej jest przez nasz noszone w domu?
Moda domowa rządzi się zupełnie innymi prawami niż ta, znana z ulicy i wybiegów. W domu to my narzucamy reguł, a motywem przewodnim zwykle jest nasza wygoda. Tutaj nie ma krzywych spojrzeń przechodniów czy krytycznego spojrzenia koleżanki. Tutaj to my jesteśmy stylistami i możemy ubierać to, co naprawdę chcemy, a nie to, co dyktuje nam moda. Jakie są najchętniej noszone ubrania?


Przede wszystkim dresy. Te są najlepszymi przyjaciółmi w czasie domowej laby, a także podczas porządków i prac w ogrodzie. Dresy to domowy uniform, który jest przytulny, a poza tym nie ogranicza ruchów i jest cieplutki. Dresy możemy nosić podczas gotowania, nauki czy spaceru z psem. Największą oznaką uwielbienia dresów jest to, że widać na nim wypchane kolana – ten poziom osiągają wyłącznie wytrawni nosiciele dresów.


Piżama to ukochana siostra dresów. To ona jest najlepszą towarzyszką długich, weekendowych poranków i leniwych popołudni. To ona jest idealnie miękka i przytulna, a także piekielnie wygodna. Szereg tych zalet sprawia, że wiele osób z czasem silnie uzależnia się od piżamy i za nic w świecie nie chce jej opuścić. Kończy się to wielogodzinnym maratonem piżamowym i typowym wieczornym komentarzem w odpowiedzi na telefon: „nie po to cały dzień łażę w piżamie, by przebierać się wieczorem”. Cóż, czas to przyznać – piżama uzależnia! Może to z nią warto spędzić walentynki?


Legginsy to idealny domowy strój są wygodne, nie mają plączących się pod stopami i rozszarpanymi nogawkami. Są bardzo wygodne i – w odróżnieniu od wielu ludzi – te są elastyczne i potrafią się po prostu do nas dopasować. Poza tym legginsy można ubierać także poza domem i przyjmować w takim stroju gości – przez co, nie zaskoczy nas żadna wizyta i możemy czuć się pewni, gdy niespodziewanie odwiedzi nas ukochany.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Rewa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »