Technologie » Fotografia

Umowa Partnerska Konica Minolta i Oce

Konica Minolta Holdings zawarła umowę o partnerstwie biznesowym z firmą Océ. Współpraca obejmie działania związane m.in. ze strategią sprzedaży.

14 stycznia 2008 roku firma Konica Minolta Holdings zawarła umowę o współpracy z firmą Océ. Porozumienie dotyczy wspólnych działań w zakresie rozwoju i marketingu systemów druku biurowego oraz produkcyjnego.

Dzięki decyzji o współpracy firmy będą wzajemnie korzystać ze swoich potencjałów, co przyczyni się do wzmocnienia ich pozycji rynkowej. Konica Minolta wypracowała własne technologie przetwarzania obrazu, utrzymuje obecnie wiodącą pozycję na rynku wielofunkcyjnych urządzeń biurowych oraz urządzeń produkcyjnych do druku kolorowego. Firma Océ zapewnia innowacyjne napędy, oprogramowanie i technologie chemiczne przeznaczone do wysokowydajnych systemów produkcyjnych, dysponuje także ugruntowaną siecią punktów sprzedaży bezpośredniej oraz punktów serwisowych na rynku druku biurowego i produkcyjnego. Wraz z dynamicznym postępem w dziedzinie technologii cyfrowych oraz rosnącym zróżnicowaniem zastosowań urządzeń biurowych, coraz większą rolę odgrywa możliwość dostarczania klientom rozwiązań optymalnie dopasowanych do potrzeb. Na mocy podpisanego porozumienia firmy Konica Minolta i Océ porównają swoje linie produktów na papier cięty w celu ustalenia optymalnego wachlarza produktów i uzupełnienia ofert sprzedażowych. Będą również wspólnie wytwarzać wybrane systemy produkcyjne, co umożliwi szybki i efektywny rozwój urządzeń oraz oprogramowania.  Ponadto Konica Minolta udostępni firmie Océ systemy druku biurowego ze swojej oferty jako OEM. Firmy będą sobie także wzajemnie dostarczać maszyny do druku produkcyjnego. Konica Minolta zapewni Océ systemy do druku niskonakładowego, natomiast Océ zaopatrzy firmę Konica Minolta w systemy druku do produkcji średnio- i wysokonakładowej. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »