Dom » Wnętrza

Umywalka Smart

Umywalka Smart
Zobacz więcej zdjęć »
Wśród umywalek dostępnych w ofercie Antado jedna jest absolutnie niezwykła. To Smart – umywalka, która łączy kilka funkcji. Jeden z owalnych otworów w jej przednim rancie służy za wieszak na ręcznik, drugi jest podajnikiem jednorazowych chusteczek.
Umywalka Smart to koncepcja inteligentnego, wielofunkcyjnego produktu dedykowanego zarówno do łazienek domowych, jak również hotelowych, restauracyjnych, biurowych itp. Lekka wizualnie forma wykonana została z dolomitowego konglomeratu, dzięki czemu jest idealnie gładka i perfekcyjnie wymodelowana. Dużą część umywalki zajmuje blat, co jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza jeśli w domu są małe dzieci lub np. w hotelu. Dzięki takim proporcjom konstrukcji wszelkie potrzebne akcesoria, takie jak mydło, pasta czy szczotka do zębów, będą zawsze w zasięgu ręki. Ręcznik i chusteczki higieniczne też będą bardzo blisko, ponieważ umywalka została przystosowana do obecności tych elementów. We frontowej części blatu znajdują się dwa otwory - większy jest wieszakiem na ręcznik, mniejszy podajnikiem chusteczek higienicznych (pudełko z chusteczkami wstawione jest w specjalną niszę pod umywalką). Czyż nie jest wygodnie mieć w łazience taką mądrą umywalkę?

Smart ma wymiary 14x 105 x 50 cm i dostępna jest wyłącznie w kolorze białym. Oferowana jest z jednym otworem na armaturę oraz specjalnymi białymi podpórkami przeznaczonymi do montażu. Umywalka Smart najpiękniej będzie prezentować się w towarzystwie ozdobnego syfonu w kolorze chromu lub stali szczotkowanej (w zależności od wykończenia baterii umywalkowej).
W ofercie Antado znajdziemy również specjalne lustro dedykowane do zestawienia z umywalką Smart. Jest to model o wymiarach 80 x 100 x 3,5 cm oprawiony w białą aluminiową ramę.
Tak przygotowany zestaw stworzy w każdej łazience harmonijną estetycznie, a przede wszystkim komfortową przestrzeń umywalkową.


Więcej informacji na temat mebli łazienkowych Antado można znaleźć na stronie internetowej: www.antado.com.pl oraz na www.facebook.com/mebleantadoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »