Rozrywka i wypoczynek » Sport

Under Armour Squash&Fit Festival w Krakowie

Początek lata dla miłośników squasha i fitnessu zapowiada się naprawdę gorąco. W dniach 21-23 czerwca na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską odbędzie się Under Armour Squash&Fit Festival.

Podczas imprezy zostanie rozegrany Finał Drużynowych Mistrzostw Polski w Squashu. W wydarzeniu będą uczestniczyć światowe gwiazdy squasha oraz polskie gwiazdy propagujące styl życia FIT, m.in. Natalia Gacka-Dressler oraz Adam Niedźwiedź.

 Pomimo tego, że squash nie jest jeszcze wpisany przez Ministerstwo Sportu na oficjalną listę dyscyplin sportowych, to w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. W dniach 21–23 czerwca na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską każdy będzie mógł zobaczyć, na czym polega ta dyscyplina. Podczas Under Armour Squash&Fit Festival na szklanym korcie – oprócz najlepszych polskich zawodników – będzie można zobaczyć graczy światowej czołówki, m.in. Gregory’ego Gaultiera – Mistrza Świata z 2015 roku czy Laurę Massaro – Mistrzynię Świata z 2014 roku. Podczas wydarzenia będzie można również wziąć udział w treningu z Natalią Gacką-Dressler – Mistrzynią Świata w Fitnessie Sylwetkowym i Adamem Niedźwiedziem – Mistrzem Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu. 

W ramach Under Armour Squash&Fit Festival najważniejsze mecze oraz finałowe spotkania Drużynowych Mistrzostw Polski w Squashu zostaną rozegrane na szklanym korcie, który pojawi się przed Galerią Krakowską. Tego typu korty dają widzowi możliwość oglądania starcia zawodników dosłownie z każdej perspektywy. 

Wiemy jak ważny jest sport w życia człowieka. Regularne ćwiczenia mają pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Podczas wysiłku wydzielają się również endorfiny, które wprowadzają nas w dobry nastrój, dlatego mamy nadzieję, że Under Armour Squash&Fit Festival zachęci klientów naszej Galerii do regularnych ćwiczeń i będzie inauguracją aktywnego lata – mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej. 

Under Armour Squash&Fit Festival będzie również okazją do udziału w bezpłatnych zajęciach squasha, podczas których uczestnicy będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie też pokazów tanecznych, pokazów szkoły stepowania oraz występów Karola Serwina — piętnastokrotnego Mistrza Polski w Trialu Rowerowym.

 Harmonogram:

21.06.2018 - czwartek:                                                                        

09.00-19.00 Mecze I rundy, ćwierćfinały męskie oraz mecze damskie (Squash4You)

20.15-20.30 Pokaz taneczny Sempre Taniec&Fitness (szklany kort przed Galerią Krakowską)

20.30-20.40 Ceremonia otwarcia festiwalu oraz konkursy z nagrodami dla publiczności (szklany kort przed Galerią Krakowską)

20.40-1.00 Najlepsze mecze ćwierćfinałowe męskie lub damskie (szklany kort przed Galerią Krakowską)      

22.06.2018 - piątek:                                                                          

 

10.00-19.00 Mecze dalszych rund turnieju (Squash4You)     

11.00-19.00 Darmowe lekcje squasha z instruktorami Squash4You, konkursy związane ze squashem (szklany kort przed Galerią Krakowską)

15.00-17.00 Konsultacje z Adamem Niedźwiedziem (Mistrz Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu) w sklepie Intersport Galeria Krakowska

15.00-17.00 Konsultacje z Natalią Gacką-Dressler (Mistrzyni Świata w fitnessie sylwetkowym) w salonie up8 Galeria Krakowska

19.30-20.15 Wyjątkowy trening z ambasadorami marki Under Armour Natalią Gacką-Dressler oraz Adamem Niedźwiedziem (szklany kort przed Galerią Krakowską)                                                            

20.15-20.30 Pokaz szkoły stepowania MyTap oraz konkursy dla publiczności (szklany kort przed Galerią Krakowską)  

20.30-1.00 Najlepsze mecze półfinałowe męskie i finał damski, po finale ceremonia zakończenia turnieju Kobiet (szklany kort przed Galerią Krakowską)

23.06.2018 - sobota:                                                                         

10.00-19.00 Dalsze mecze męskie oraz mecze turnieju juniorów (Squash4You) 

10.00-19.00 Darmowe lekcje squasha z instruktorami Squash4You, konkursy związane ze squashem (szklany kort przed Galerią Krakowską)                                                                 

20.15-20.30 Pokaz taneczny grupy Tam Tan (szklany kort przed Galerią Krakowską)

20.30-20.40 Pokaz ambasadora marki Under Armour Karola Serwina — XV-krotnego Mistrza Polski w Trialu Rowerowym (szklany kort przed Galerią Krakowską)     

20.40-21.00 Ceremonia zakończenia turnieju Juniorskiego (szklany kort przed Galerią Krakowską)               

21.00-00.30 Finał męski (szklany kort przed Galerią Krakowską)    

00.30-1.00 Ceremonia zakończenia turnieju mężczyzn oraz wybór najlepszego kibica imprezy (szklany kort przed Galerią Krakowską)

  

Więcej informacji udziela:

informacja@galeriakrakowska.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »