Moda » Odzież

Unikalne produkty małych-wielkich marek

Unikalne produkty małych-wielkich marek
Zobacz więcej zdjęć »
American Apparel, KIKO, Cath Kidston, Rituals, PIP Studio, polski Bolesławiec - to marki, które od końca listopada można znaleźć w internetowym sklepie FancyStore. Co łączy ze sobą tych producentów?

PIP Studio to holenderska prawdziwa ceramika, ubrania i akcesoria American Apparel wytwarzane są z materiałów pochodzących z recyklingu w humanitarnych warunkach ( każdy pracownik otrzymuje 12 $ za godzinę i ma dostęp do pełnego pakietu socjalnego), RITUALS oferuje kosmetyki, które nie są testowane na zwierzętach i nadają się dla wegetarian, a ciągle ręcznie zdobiona ceramika z Bolesławca to unikat na skale światową.
„Staramy się wyszukiwać prawdziwe perełki z każdego kraju. Coraz więcej koncernów i towarów masowych zalewa nasz rynek. Jako konsumenci kupujemy rzeczy w wielkich sieciówkach i nawet nie mamy pojęcia skąd dany produkt do nas trafił, jak został wyprodukowany lub jaka jest jego prawdziwa wartość - mówią pracownicy FancyStore - w Polsce i na świecie ciągle istnieje wiele firm, które tworzą piękne rzeczy, doskonałej jakości, prawdziwe, z duszą. Często niestety są one droższe, ale gwarancja, że dany przedmiot został wytworzony z pasji, własnoręcznie, bez krzywdy dla ludzi i zwierząt powinna być dla nas, jako konsumentów najważniejsza - dodają”.

Oferta sklepu FancyStore skierowana jest do ludzi znudzonych masowych towarem, którzy cenią sobie oryginalność oraz dobrą jakość w dobrej cenie. FancyStore zapewnia, że oferta będzie stale poszerzana o unikalne produkty zarówno z Polski jak i ze świata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FancyStore
http://fancystore.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »