Dom » Budownictwo

Uniwersalna i praktyczna forma – SPARTA PLUS

Uniwersalna i praktyczna forma – SPARTA PLUS
Zobacz więcej zdjęć »
Pyramis, grecki producent zlewozmywaków i armatury kuchennej, wprowadził do oferty nowy zlewozmywak pyragranitowy – Sparta Plus – z dużą i głęboką komorą zmywania.

Sparta Plus to rozszerzenie dotychczasowej linii Sparta o nowy model zlewozmywaka z pojemną komorą i dużym ociekaczem. Linię Sparta wyróżnia uniwersalna, nienarzucająca się forma, która doskonale współgra z różnymi stylami aranżacji wnętrz. Neutralne wzornictwo modelu Sparta Plus w połączeniu z dużą i głęboką komorą zmywania oraz szerokim ociekaczem tworzą praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie do każdej kuchni.

 

Zlewozmywak Pyramis Sparta Plus posiada komorę o wymiarach 40cm x 40cm i głębokości 19cm oraz ociekacz wielkości 38cm x 48cm. Obecnie zlewozmywak dostępny jest w dwóch kolorach: piaskowy beż i czarny, ale niebawem wprowadzone zostaną jeszcze trzy dodatkowe wybarwienia: karbon, polarny biały oraz szary. Do zlewozmywaków pyragranitowych Sparta Plus firma Pyramis oferuje doskonale dopasowane kolorystycznie baterie kuchenne Bello oraz Fido, a także nową baterię stalową Concerto.

 

Na korzyść modelu Sparta Plus przemawia nie tylko dobre wzornictwo i praktyczna forma, ale także wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów. Pyragranit, z którego wyprodukowano zlewozmywak, jest odporny na plamy, zarysowania i wysoką temperaturę. Potwierdzeniem jego jakości jest trzydziestoletnia gwarancja przyznawana przez producenta.

 

Cena katalogowa zlewozmywaka Sparta Plus wynosi 779 zł brutto. Model jest dostępny w studiach mebli kuchennych, salonach Black Red White, dobrych salonach sanitarnych i sklepach DIY.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »