Dom » Budownictwo

Uniwersalne szarości od Jedynki

Szarość to kolor wyjątkowy. On sam ma wiele obliczy, a do tego tworzy świetne zestawienia z innymi barwami. Wprowadzając go do wnętrza wykreujemy wiele niebanalnych aranżacji -zarówno takich, które pozwolą się wyciszyć, jak i pobudzających zmysły.

Lektura ciekawej książki, regeneracyjna drzemka, odcinek ulubionego serialu - każdy ma swoją receptę na wypoczynek po męczącym dniu. Niezależnie od tego, co wybierzemy, warto zadbać o taki wystrój domowego wnętrza, który pozwoli nam na udany relaks. Szary spokój z palety Jedynka Deco & Protect Zmywalna to idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii, które najlepiej czują się w łagodnym, nawiązującym do natury otoczeniu. Ściany w delikatnym, jasnym odcieniu  będą świetnie wyglądać przełamane ciemniejszymi tonami pozostałych elementów aranżacji, stanowiąc jednocześnie idealne tło dla roślinnych akcentów.

 

Monochromatyczna paleta szarości może doskonale współgrać z mocnymi, wyraźnymi akcentami w żywych, nasyconych barwach. Krwistoczerwona kanapa na pewno przyciągnie wzrok i będzie wyglądać intrygująco na tle ścian pomalowanych farbą w odcieniu Popielata harmonia. Taki wystrój to niezawodny przepis na pobudzenie i dodanie energii domownikom, nawet w najbardziej ponury, szary zimowy dzień.

  Więcej aranżacji z wykorzystaniem kolorów Jedynka Deco & Protect Zmywalna można znaleźć na stronie https://www.farbyjedynka.pl/inspiracje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »