Motoryzacja » Moto Serwis

UNIWHEELS – popyt na felgi wciąż rośnie

Udany pierwszy kwartał i pozytywna perspektywa na resztę roku

13 maja 2014 - Pierwszy kwartał 2014 roku był piątym z kolei, w którym grupa UNIWHEELS zwiększyła swoje obroty rok do roku. Zarówno w obszarze wysokiej jakości felg premium dostarczanych producentom samochodów (dywizja Automotive), jak również w dziedzinie designerskich felg dostępnych na rynku wtórnym (dywizja Accessory) sprzedaż znacząco przekroczyła ubiegłoroczne poziomy. Bazując na tych bardzo dobrych rezultatach, a także biorąc pod uwagę pełny portfel zamówień, UNIWHEELS planuje w tym roku 3-4% wzrost w dywizji Automotive. Nowe zamówienia jeszcze bardziej poszerzyły bazę klientów - obecnie jest w niej 22 różnych marek producentów samochodowych.

Dywizja Accessory sprzedała ponad 30% więcej felg niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Było to możliwe dzięki nowej strukturze zarządzania kluczowymi klientami, jak również z uwagi na bardzo korzystne warunki pogodowe tej wiosny. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej klientów korzysta ze sklepu internetowego UNIWHEELS B2B, co jest obustronnie korzystne w zakresie sprzedaży, wydajności i logistyki. Na podstawie powyższych przesłanek UNIWHEELS przewiduje wzrost 10-15% w dywizji Accessory w tym roku.

Dyrektor generalny UNIWHEELS Ralf Schmid komentuje:

„Ze względu na rosnący popyt, szczególnie w dywizji Automotive, prognozowany również na kolejne lata, badamy obecnie możliwości rozbudowy naszej fabryki w Polsce w celu zapewnienia naszym klientom dodatkowej wydajności w przyszłości." Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LewisPR

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Julek 2014-05-17 13:20:34

    To bardzo dobrze ale niech wezmą poprawkę ze oszczędzają na pracownikach. Wzrost sprzedaży a zarobki w dół taka Niemiecka filozofia.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »