Społeczeństwo » Społeczeństwo

Upoluj świetne okazje w Żabce za 2 zeta

Masz ochotę na gorącą, aromatyczną kawę o poranku, a może wolisz schłodzony napój energetyczny? W ciągu dnia chętnie sięgasz po orzeźwiający napój gazowany lub lody, a wieczorami lubisz chłodne piwo?

Już od jutra w Żabce ruszają happy hours, w ramach których ulubione napoje i przekąski klienci sieci będą mogli kupić za jedyne 2 zł. Produkty dostępne w ramach oferty „Masz 2 zeta, masz..." zmieniają się co 3 godziny, a co tydzień nastąpi zmiana całego promocyjnego asortymentu. Akcja trwa od 14 kwietnia do 11 maja br. włącznie. 

 

Już od 14 kwietnia br., w pierwszym tygodniu happy hours, za 2 zł w sklepach sieci Żabka będzie można kupić gorącą, świeżo parzoną kawę czarną o pojemności 200 ml, różne rodzaje napojów energetycznych Tiger (0,25l), popularnych napojów gazowanych Mirinda (0,5l) czy napojów izotonicznych Oshee (0,75l). W promocyjnej cenie będą także piwa butelkowane Łomża Jasne oraz Lech Premium.

W kolejnych tygodniach w ramach happy hours dostępne będą m.in. lody Big Milk, Coca-Cola (0,5l) oraz piwo Carlsberg. W ramach oferty „Masz 2 zeta, masz..." na jeden paragon będzie można kupić 3 sztuki produktów objętych promocją, a w przypadku artykułów sprzedawanych w wielosztukach - 3 zestawy.

Oferta „Masz 2 zeta, masz..." będzie obowiązywała we wszystkich ponad 7 100 sklepach sieci Żabka do 11 maja br. Happy hours ruszą zaraz po otwarciu sklepów, czyli o godz. 6:00 i będą trwały aż do zamknięcia, czyli do godz. 23:00.

Happy hours towarzyszyć będzie kampania marketingowa m.in. w radiu, social mediach oraz aplikacji żappka.

Opis promocji na dany tydzień znaleźć można na stronie internetowej sieci www.zabka.pl oraz w aplikacji żappka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka Krupska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »