Społeczeństwo » Społeczeństwo

UPS PRZEKAZAŁ FUNDACJI DKMS GRANT O WARTOŚCI 20 TYSIĘCY DOLARÓW

UPS PRZEKAZAŁ FUNDACJI DKMS GRANT  O WARTOŚCI 20 TYSIĘCY DOLARÓW
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas uroczystości w Centrum Obsługi Procesów Biznesowych (GBS) w Łodzi, Fundacja UPS, charytatywne ramię firmy, przekazała fundacji DKMS grant o wartości 20 tysięcy dolarów. DKMS to organizacja o światowym zasięgu, która szuka dawców dla pacjentów potrzebujących przeszczepu komórek macierzystych

„UPS jest firmą, która angażuje się w życie społeczności lokalnych, w których działa.” powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny, UPS Polska. „Jestem dumny, że pracownicy UPS tak chętnie pomagają innym, zwłaszcza w tak wyjątkowy sposób – poświęcając czas i cząstkę siebie, aby dać potrzebującym rzecz najcenniejszą: szansę."

W ramach lipcowych Dni Wolontariatu, w biurach UPS w Łodzi i we Wrocławiu, została przeprowadzona akcja zachęcająca do zarejestrowania się w charakterze potencjalnych dawców komórek macierzystych szpiku. Dzięki akcji, blisko 90 pracowników UPS zarejestrowało się w bazie Dawców.  

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni firmie UPS za przekazany grant” powiedział Marek Makowski – Koordynator ds. fundraisingu Fundacji DKMS. „Jednak największe uznanie należy się pracownikom firmy, którzy licznie zarejestrowali się jako Dawcy. Bardzo dziękujemy!”

W ciągu 8 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 140 000 potencjalnych Dawców. Pieniądze z grantu zostaną przeznaczone na wsparcie osób potrzebujących pomocy ze względu na ich stan fizyczny, psychiczny lub emocjonalny, a także promowanie nauki oraz badań w dziedzinie przeszczepiania komórek macierzystych oraz promocji zdrowia publicznego.

 

UPS (NYSE: UPS) jest globalnym liderem w dziedzinie logistyki, oferującym szeroką gamę rozwiązań w zakresie transportu przesyłek i frachtu, ułatwień w handlu międzynarodowym oraz wykorzystania nowoczesnej technologii do wydajniejszego zarządzania w świecie biznesu. UPS, z siedzibą w Atlancie, świadczy usługi w ponad 220 krajach i terytoriach na całym świecie. Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie ups.com® bądź pod adresem pressroom.ups.com, natomiast blog korporacyjny znajduje się pod adresem longitudes.ups.com. Najnowsze informacje o UPS dostępne są też na Twitterze pod hasłem @UPS News.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

solskibm2016

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »