Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Uroda i zdrowie idą w parze

Uroda i zdrowie idą w parze
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnich latach znacznie wzrosła liczba osób zainteresowanych poprawa swojego zdrowia i wyglądu. Jak wynika z danych firmy Dermique, coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z faktu, że dbając o własne zdrowie w odpowiedni sposób, dba się również o swój dobry wygląd.


Wśród klientów firmy coraz częściej pojawiają się osoby, którym zależy przede wszystkim na pozbyciu się wielu stresów i poprawie własnego samopoczucia.

 

Według pracowników firmy Dermique (http://www.dermique.pl/), klienci najchętniej wybierają obecnie masaż. Zabieg ten daje wiele korzyści zarówno zdrowiu jak i urodzie. Przede wszystkim dzięki masażowi można się zrelaksować, co sprawia, że poziom stresu w organizmie gwałtownie spada. Jak przypomina pracownik salonu Dermique, to właśnie stres odpowiada za wiele schorzeń. Wśród tych poważniejszych wymienić można między innymi choroby serca, choćby nadciśnienie, jednak stres niekorzystnie wpływa także na cerę, która staje się szara i zmęczona.

 

Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów i technik masażu, pracownicy salonu i spa Dermique nie tylko dbają o odpowiednie samopoczucie klientów, ale również o doskonałe nawilżenie i odżywienie masowanej skóry. W salonie Dermique, jak podkreśla pracownik tej firmy wybierać można spośród różnych rodzajów masażu.
Wedlu przedstawicieli firmy równie popularne, zwłaszcza w okresie przedwakacyjnym, są zabiegi, których celem jest usuwanie zbędnego owłosienia z różnych części ciała. Tutaj najbardziej skuteczną metoda jest oczywiście depilacja laserowa, która daje najbardziej trwałe efekty. Zanim jednak będzie można się jej poddać, trzeba skonsultować stan swojego zdrowia ze specjalistą. Salon Dermique oferuje swoim klientom tego typu konsultacje. Pracownicy firmy przypominają, że obok doświadczonych masażystów czy kosmetyczek pracują tu również lekarze specjalizujący się w leczeniu chorób skóry.


Z usług tych ostatnich można skorzystać na przykład wtedy, gdy zachodzi potrzeba poprawy stanu skóry. Salon Dermique oferuje między innymi profesjonalne leczenie trądziku, który dotyka obecnie nie tylko ludzi młodych, ale także osoby w sile wieku. Dzięki współprac lekarzy i kosmetologów można tutaj kompleksowo zadbać zarówno o swój wygląd jak i o własne zdrowie. Firma podkreśla, że taki standard usług jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dermique Instytut Piękna & Spa
http://www.dermique.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »