Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Urodzinowe rabaty czekają na klientów Serenady!

Już w najbliższy weekend odbędzie się wyjątkowa, urodzinowa akcja promocyjna dla klientów Serenady! Z książeczką rabatową i aplikacją QPONY, będzie można skorzystać z wyjątkowych zniżek przygotowanych wyłącznie dla odwiedzających Centrum.

Serenada świętuje swoje pierwsze urodziny! W najbliższy weekend, na klientów Serenady, czekają liczne niespodzianki, koncerty gwiazd - Margaret i Lanberry oraz specjalna akcja promocyjna, podczas której, wraz ze specjalną książeczką rabatową i aplikacją mobilną QPONY, klienci mogą liczyć na wyjątkowe oferty!

Drukowane książeczki rabatowe będą rozdawane 24-26 października w głównych punktach Krakowa m.in. na przystankach autobusowych i tramwajowych oraz w punktach przesiadkowych. Zawarte w nich oferty będzie można wykorzystać podczas urodzinowego weekendu 27-28 października. Tylko z książeczką, dla pierwszych osób, które zgłoszą się do wybranych sklepów, będą czekały dodatkowe prezenty! Jakie? Odpowiedź znajduje się w książeczce oraz w aplikacji QPONY.

Zapraszamy na urodzinowe zakupy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »