Dom » Wnętrza

Urodzinowy Black Week w Galerii Tetmajera 83

Urodzinowy Black Week w Galerii Tetmajera 83
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji swoich pierwszych urodzin Galeria Tetmajera 83 przygotowała dla klientów specjalną ofertę. W dniach 23 listopada - 2 grudnia na wszystkich odwiedzających czekać będą wyjątkowe promocje na m.in. najwyższej jakości meble i dodatki wnętrzarskie.

To wszystko w ramach Urodzinowego Black Week, który będzie świetną okazją do zakupu świątecznych prezentów. 

 

W Stanach Zjednoczonych piątek po Dniu Dziękczynienia, zazwyczaj jest to to ostatni piątek listopada jest początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. Podczas “Black Friday” sklepy oferują atrakcyjne promocje. Z okazji swoich pierwszych urodzin Galeria Tetmajera 83 przedłuża zakupowe święto! W dniach 23 listopada - 2 grudnia podczas Urodzinowego Black Weeku na klientów będą czekać rabaty sięgające nawet do 70%! Dzięki temu będzie można kupić oryginalne świąteczne prezenty w obniżonych cenach. 

Promocje w ramach wydarzenia będą obowiązywać w dniach 23 listopada - 2 grudnia w godzinach otwarcia Galerii Tetmajera 83 tzn. od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 20.00, w soboty i niedziele handlowe w godz. 10.00 - 18.00. Szczegółowa lista rabatów zamieszczona jest na stronie www.tetmajera83.pl oraz na www.facebook.com/tetmajera83


Galeria wnętrz Tetmajera 83 to galeria skupiająca wyselekcjonowane marki z dziedziny wystroju wnętrz. Najlepszy design łączy się tu z wysoką jakością wykonania, a tradycyjne rzemiosło spotyka z najnowszą technologią. Znajdują się tutaj wnętrza kompletne: salon, jadalnię, kuchnię, sypialnię czy nawet taras – meble i artykuły wyposażenia wnętrz, a także dodatki dekoracyjne i akcesoria z kolekcji prestiżowych marek tzn. KLER, ernestrust, Halupczok, Miloo Home, Ilumni, Doram Design, new HOME design, Stolarnie Galicyjskie, Schody Lempa, WMF. Starannie skomponowana przestrzeń i pełna elegancji ekspozycja to miejsce idealne dla Klientów wymagających – zarówno tych o wyraźnie sprecyzowanych gustach, jak i poszukujących inspiracji. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tetmajera83

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »