Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Urodzinowy prezent – co kupić?

Urodziny ukochanego solenizanta zbliżają się wielkimi krokami, a my z braku czasu niestety nie mieliśmy okazji zakupić odpowiedniego prezentu? Czasu jest coraz mniej i doskonale wiemy, że nie zdążymy dobrać nic wyjątkowego – wizja straszna!

Bez paniki, istnieje zestaw sprawdzonych prezentów, które z radością przygarnie każdy solenizant.

Jeśli solenizant lub solenizantka ma ukończone 18 lat, możemy pokusić się o kupno droższego alkoholu. Dla panów polecamy zakup drogiej Whisky lub wódkę smakową. Bardzo często można zakupić butelkę omawianego alkoholu z kieliszkami lub limitowanymi szklankami z logo producenta. Zestaw ten z pewnością będzie ładnie prezentował się w barku i świadczył o pewnej „niepowtarzalności” prezentu. Dopełnieniem takiego podarunku może być zestaw cygar lub innych ekskluzywnych wyrobów tytoniowych. Produkty te są dostępne w sklepach bez większych trudności
i ich zakup, pomimo ograniczonego czasu, nie powinien stanowić problemu.

Dla pań polecamy dobrej jakości wino, leżakujące nawet od kilku do kilkunastu lat. Alternatywą może być Martini lub wódki smakowe i owocowe. Ważne jest to, aby znać gust naszej solenizantki. Oczywiście alkohole „skierowane” do pań również dostępne są w limitowanych seriach.  Oczywiście warto do podarunku dołożyć wspaniały bukiet kwiatów i kartę z własnoręcznie napisanymi życzeniami.

Jeśli nasz solenizant ma ukończone 18 lat, z doborem prezentu „last minute” nie powinno być problemu. Drogi alkohol jest zawsze mile widzianym podarunkiem i stanowi idealne uzupełnienie domowego barku. Poza tym w sklepach jest bardzo duży wybór różnego rodzaju gadżetów, które mogą sprawić radość i przede wszystkim się przydać. http://infozrodlo.com.pl/5-pomyslow-na-prezent-urodzinowy-last-minute/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fanio70

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »