Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Urodziny Maxi Zoo w Poznaniu

Liczne niespodzianki, urodzinowy tort i porady behawiorysty czekają na wszystkich odwiedzających w najbliższą sobotę sklep Maxi Zoo w Poznaniu. Klienci wraz ze swoimi pupilami będą mogli wspólnie świętować i korzystać z przygotowanych przez organizatorów atrakcji.

Z okazji pierwszych urodzin sklepu Maxi Zoo w Poznaniu zostanie przygotowany specjalny rabat -20 % na wszystkie produkty. Promocja będzie obowiązywała tylko w dniu wydarzenia. Wszyscy odwiedzający sklep będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 6000 produktów dla zwierząt domowych. Wśród nich znajdują się karmy znanych marek oraz dostępne tylko w  sklepach Maxi Zoo produkty z linii m.in. Real Nature, Pet Balance, czy Select Gold. Tego dnia każdy z gości będzie mógł obejrzeć i kupić zabawki, posłania, smycze i wiele innych oferowanych towarów w szczególnie atrakcyjnych cenach. www.maxizoo.pl

O Maxi Zoo:

Sieć specjalistycznych sklepów została założona w 1990 roku pod marką Fressnapf przez Torstena Toellera. W wielu europejskich krajach Fressnapf działa pod nazwą Maxi Zoo. Obecnie istnieje około 1200 sklepów w 12 europejskich krajach, co zapewnia Maxi Zoo czołową pozycję na europejskim rynku produktów dla zwierząt. W roku gospodarczym 2011 przedsiębiorstwo osiągnęło ze sprzedaży stacjonarnej i internetowej łączne obroty w wysokości około 1,36 miliarda euro. Maxi Zoo zatrudnia w całej Europie ponad 8500 osób. Więcej informacji znajdziesz na naszej nowej stronie internetowej www.maxizoo.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kp4frame

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »