Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

URODZINY PORTU ŁÓDŹ

URODZINY PORTU ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
Tydzień niesamowitych atrakcji 19 – 25 marca Ponad 7 tysięcy nagród do wylosowania!

Port Łódź świętuje swoje 8 urodziny. Z tej okazji Centrum zaprasza wszystkich do wspólnej niezapomnianej zabawy, w której wygrać można ponad 7 tysięcy nagród, w tym nagrodę główną – bon o wartości 5 000 zł do sklepu IKEA. Atrakcje urodzinowe Portu Łódź potrwają do niedzieli 25 marca, na kiedy to zaplanowany jest Wielki Finał zabawy z atrakcjami!

W Atrium Portu Łódź pojawiło się kilka tysięcy wiosennych żonkili, które tworzą niesamowity kwiatowy dywan. Dekoracji dopełniają kolorowe balony, które zostały ułożone w duże 1,5 – metrowe kwiaty. Natomiast pośrodku stanęło drzewo, na którym zawieszonych zostało mnóstwo jabłuszek i… tu zaczyna się zabawa! Każdy, kto przedstawi paragon na kwotę 100 zł za zakupy dokonane w Porcie Łódź w okresie od 19 do 25 marca będzie mógł zerwać z drzewa wybrane przez siebie jabłko. A każde wygrywa! Uczestnicy będą mieli szansę zdobyć jedną z ponad 7 tysięcy przygotowanych przez Port Łódź nagród oraz wziąć udział w Wielkim Finale 25 marca o godzinie 18:00 w Atrium.

Aby przejść do drugiego etapu i dać sobie szansę na wygranie bonu o wartości 5 000 zł do sklepu IKEA trzeba będzie wykazać się sporą dawką umiejętności przewidywania. Kto zgarnie główną wygraną? Ten, kto najcelniej poda wagę jabłek w wiklinowym koszu! Wagę podawać będziemy w gramach.

Osoba, która poda wynik prawidłowy lub najbliższy faktycznej wadze jabłek zostanie zwycięzcą zabawy. Wagę kosza jabłek będziemy mogli oszacować w specjalnym formularzu już po pierwszym etapie zabawy, czyli po zerwaniu wybranego jabłka z drzewka nagród.

Aby mieć pewność, że nagroda główna nam nie przepadnie, podczas finału, który odbędzie się w niedzielę 25 marca o godzinie 18:00, trzeba być obecnym osobiście i mieć ze sobą dowód tożsamości. Finał urodzinowej zabawy będzie pełen emocji! Wydarzenie dodatkowo uświetnią występy oraz urodzinowy tort złożony z blisko 1000 babeczek. Ale to nie koniec atrakcji – do 25 marca w godzinach 16:00 – 19:00 każdy maluch będzie mógł wziąć udział w wiosennych warsztatach plastycznych, które odbędą się w Atrium przy głównej scenie. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )