Motoryzacja » Samochody

Usługa Amazon Key jest wygodna i prosta

Usługa Amazon Key jest wygodna i prosta
Zobacz więcej zdjęć »
Dostawa do samochodu jest łatwa i wygodna. Klient ściąga na smartfon aplikację Amazon Key i dokonuje powiązania swego konta na amazon.com z kontem w Volvo On Call.

Po zakończeniu procesu wiązania kont i zarejestrowaniu lokacji dostawy, klient może dokonywać zakupów na Amazon.com i wybrać opcję dostawy „In Car” po zakończeniu płatności.

Aplikacje Amazon Key i Volvo On Call powiadamiają klienta, kiedy ma dojść do dostawy. W jej dniu klient powinien zaparkować swe auto w obrębie zgłoszonego adresu dostawy, a doręczyciel dostarczy pakiet w zaplanowanym okienku czasowym. Po zrealizowaniu dostawy i bezpiecznym zamknięciu auta klient zostanie powiadomiony.

Bardzo się cieszymy z partnerstwa z Volvo Cars, w ramach którego będziemy realizować dostawy Amazon Key typu „in car” (do samochodu) w obrębie USA. Już od dziś członkowie Amazon Prime mogą zamawiać dziesiątki milionów zakupów sprzedawanych na Amazon.com, a my dostarczymy im je do samochodów bez żadnych dopłat – powiedział Peter Larsen, Vice President of Delivery Technology, Amazon. Dzięki usłudze  Amazon Key In-Car, uruchamiamy kolejny wygodny i bezpieczny sposób dostarczania pakietów do naszych klientów – i wiemy, że klientom bardzo się to będzie podobać.

Oferujemy dostawy in-car w Europie od 2015 r. w ramach programów w krajach skandynawskich i w Szwajcarii i uważamy, że otrzymywanie dostaw powinno być równie łatwe i wygodne, jak ich zamawianie online – Anders Tylman-Mikiewicz, vice president ds. usług osobistych connectivity w Volvo Cars.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »