Technologie » Fotografia

UWOLNIJ SIĘ OD GNIAZDEK W ŚCIANIE: OMNIcharge - nowy system inteligentnych i wydajnych powerbanków

UWOLNIJ SIĘ  OD GNIAZDEK W ŚCIANIE: OMNIcharge - nowy system inteligentnych i wydajnych powerbanków
Zobacz więcej zdjęć »
OMNIcharge lider w dziedzinie niezawodnego i inteligentnego ładowania jest już dostępny na polskim rynku. AeroMind, dystrybutor dronów wprowadza zaawansowane powerbanki do sieci sprzedaży elektroniki użytkowej.


„Dawanie mocy współczesnemu cyfrowemu koczownikowi jest czymś, z czego jesteśmy dumni w OMNIcharge", mówi Jason Wong, dyrektor generalny i współzałożyciel firmy Omnicharge. „Dzięki regulowanemu poziomowi napięcia w naszych rozwiązaniach energetycznych, powerbanki OMNIcharge są w stanie dopasować się do każdego stylu życia i biznesu''.

Za sprawą gniazda elektrycznego 230V o mocy do 120W i portowi USB-C o mocy do 100W ładowarki OMNIcharge są uniwersalnymi źródłami zasilania na każdą sytuację. Najwyższej jakości zasilanie dostarczy energię do laptopów, kamer, dronów i nie tylko, dając Ci zaufane źródło energii, gdziekolwiek jesteś. Nowoczesne złącze USB-C 3.0 daje dostęp do świata szybkiego ładowania najnowszych smartphonów i laptopów włącznie z najświeższym MacBookiem Pro 15". Uniwersalny port DC może być wykorzystany jako wyjście prądu stałego o regulowanym napięciu od 2V do 70V i mocy 150W. Urządzenia można ładować zarówno przez port USB-C jak i port DC. Najmniejszy powerbank ma pojemność 12800mAh a największy 38400mAh (142Wh) i ma wymienne akumulatory! Dla wygody użytkownika część modeli wyposażona jest w ekrany OLED przekazujące istotne informacje. Na polskim rynku mamy do wyboru 6 urządzeń tego producenta.


KONIEC Z KABLAMI

Opuszczając dom nie musisz się już martwić czy na pewno masz ze sobą kabel do naładowania telefonu. Z OMNIcharge naładujesz telefon bezprzewodowo. Nasze ładowarki bezprzewodowe obsługują szeroki wachlarz smartfonów, tabletów i innych bezprzewodowych akcesoriów, dzięki czemu naprawdę odkryjesz co znaczy bezprzewodowość - niezależnie gdzie jesteś.

INTELIGENTNE ŁADOWANIE

Dzięki nowoczesnej technologii poczujesz się bezpiecznie, sprawdzając na ekranie co dokładnie dzieje się z Twoim urządzeniem. System 11 warstw opatentowanych zabezpieczeń zapewnia, że ładowarki OMNIcharge będą zapleczem dla Ciebie i Twoich urządzeń w każdej sytuacji.
ZASILANIE SOLARNE
Producent oferuje wodoodporne, elastyczne i wytrzymałe panele słoneczne. Ich składana konstrukcja sprawia, że bez problemu zmieszczą się do nawet małego plecaka. Poza ładowaniem powerbanka mogą również ładować urządzenia bezpośrednio przez gniazdo USB.

STACJE DOKUJĄCE NA 10 MOBILNYCH GNIAZDEK

Stacja ładująca Omni Power Station ładujące 10 powerbanków równocześnie została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych, progresywnych organizacjach, które rozumieją istotność zapewnienia swoim zespołom mobilnego dostępu do energii elektrycznej, co umożliwi im zasilenie dowolnego urządzenia w dowolnej lokalizacji, niezależnie czy znajdują się w biurze, czy poza nim. Oprogramowanie OMNIcharge Smart Center daje administratorom wgląd w aktywność użytkowników, stan techniczny stacji, oraz pozwala zarządzać i kontrolować poszczególne stacje.

„OMNIcharge zwiększa zasięg naszych podróży, daje niezależność energetyczną zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym" mówi Karol Nowak Dyrektor Handlowy aeroMind. „To narzędzie nie tylko zmienia możliwości ale również podnosi produktywność wielu usług wymagających zasilania w terenie. Wyposażenie elektroniczne zwiększa się każdego roku a oczekiwania szybkości i komfortu ładowania bardzo różnych urządzeń sprawiają, że inteligentne powerbanki staną się niezbędnym zasobem naszych czasów".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OMNIcharge.pl
http://omnicharge.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »