Firma » Biznes

Uwolnij swoje dane! Bezpłatna konferencja SAP

Już 21 listopada, w Centrum Konferencyjnym SAP Polska, odbędzie się konferencja „Uwolnij swoje dane. Jak narzędzia analityczne SAP wspierają optymalizację kosztów na podstawie analiz dziedzinowych”. Organizatorami konferencji są SAP oraz firma wdrożeniowa Quercus Sp. z o.o.

Jaki potencjał tkwi w danych posiadanych przez przedsiębiorstwa? Czy umiejętne wykorzystanie informacji oraz ich skuteczna analiza mogą przełożyć się na poprawę konkurencyjności firmy? Które narzędzia SAP wspierają analizę danych i umożliwiają generowanie czytelnych raportów? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci i praktycy SAP podczas bezpłatnej konferencji „Uwolnij swoje dane” – już 21 listopada.

Wiele firm korzystających z systemów SAP pracuje na nich już od lat 90. Warto się zastanowić, ile danych w tym czasie udało się zgromadzić, a ile odpowiednio przetworzyć i wykorzystać. Pracodawcy nie zawsze wiedzą, jaki potencjał analityczny i optymalizacyjny mają zgromadzone informacje. A wystarczy je tylko uwolnić i odpowiednio zestawić.

Bezpłatna konferencja „Uwolnij swoje dane”, organizowana prze SAP oraz firmę wdrożeniową Quercus Sp. z o.o., ma na celu przybliżenie najnowszych rozwiązań przeznaczonych do zaawansowanej, ale intuicyjnej, analizy danych, które są gotowe i wbudowane w funkcjonujące już systemy ERP (np. SAP Embedded Analytics) lub działają obok (SAP Analytics Cloud). Organizatorzy zaprezentują również dodatkowe narzędzia pozwalające na wyspecjalizowaną analizę i wizualizację danych w atrakcyjnej formie graficznej.

Jaką praktyczną wiedzę uzyskają uczestnicy konferencji? Na podstawie danych z obszarów HR i kontrolingu dowiedzą się, jak usprawnić przetwarzanie informacji oraz jak w prosty, intuicyjny sposób przeprowadzać takie analizy, które dostarczą wniosków ułatwiających podejmowanie decyzji zarządczych. Gdzie niezbędna jest redukcja kosztów? Które procesy wymagają optymalizacji? Jak kształtują się relacje z pracownikami? W jaki sposób można zwiększyć konkurencyjność firmy? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w systemie. Aby je uzyskać, wystarczy tyko uwolnić odpowiednie dane. W trakcie konferencji eksperci SAP pokażą, jak to zrobić.

 

Konferencja „Uwolnij swoje dane”

21 listopada 2018 r.

Centrum Konferencyjne SAP Polska

IX piętro, budynek Taurus

ul. Wołoska 5

02-675 Warszawa

 

Udział w konferencji jest nieodpłatny.

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji oraz agenda wydarzenia: https://events.sap.com/pl-2018-uwolnij-swoje-dane/pl/homeRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »