Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Uzdrawiająca moc obrazów energetycznych

Uzdrawiająca moc obrazów energetycznych
Zobacz więcej zdjęć »
Czym są i jak działają obrazy energetyczne? Kto je tworzy i na czym polega ich uzdrawiająca siła? Odpowiemy tutaj na te i inne nurtujące pytania.

 


Czym jest obraz energetyczny

Na co sama nazwa wskazuje obraz energetyczny pokrewny jest dziełu sztuki. Nic o nich nie wiedząc, a tylko je widząc, łatwo pomyśleć, że są po prostu kompozycjami malarskimi. Rzeczywiście dobrze by się prezentowały w którejś z renomowanych galerii. Ich miejsce jest jednak gdzie indziej. Pełnią bowiem zgoła odmienne funkcje. Efekt wizualny – który zadowala zmysł wybrednego estety – na pewno nie jest tu sprawą najistotniejszą. Przede wszystkim przynoszą one ukojenie znękanemu człowiekowi, pełnią więc niezwykle ważną rolę terapeutyczną.

Talent w służbie ludzi

Każdy z nas zmaga się z rozmaitymi problemami. Często ich sobie nawet nie uświadamiamy. One przez lata narastają, i stają się coraz trudniejsze do zwalczenia. Wolimy nieświadomość. Ale jeśli przymykamy na coś oczy – nie znaczy to, że czegoś nie ma! Tak to nie działa. Zdarza się, że próbujemy różnych środków zaradczych. Niemniej one nie pomagają, nie przynoszą obiecywanej i upragnionej poprawy. Czujemy się źle we własnej skórze, nasza samoocena jest zaniżona. Dotyka nas wyobcowanie. Brakuje nam odwagi oraz wiary w korzystną odmianę. Nie oddychamy pełną piersią, nasz oddech jest przytłumiony. A tak bardzo byśmy chcieli wieść życie pełne harmonii i wewnętrznego spokoju. Jakże pragniemy otworzyć się na innych ludzi oraz cały świat. Lecz coś nas cały czas powstrzymuje. Jak temu zaradzić?

 

I tutaj właśnie pojawiają się obrazy energetyczne. Kreują je uduchowieni twórcy. Kreują na płótnie barwy oraz kształty. Ich układ nie jest przypadkowy, są ze sobą tak zestrojone, by przekazać konkretnemu oglądającemu jak najwięcej energii. Trudno odeprzeć od siebie wrażenie, że widziane kolory wibrują, pulsują niczym żywe stworzenia.

Pozytywna energia

Autorzy płócien odznaczają się wyczulonymi zmysłami. Jak sami o sobie mówią: czują oraz widzę więcej niż inni. Zapewniają, że przenikają ich wiązki energii, pozytywne fluidy. Efektem pracy owych ludzi są właśnie omawiane obrazy. W założeniu emanuje z nich dobroczynna siła. Tworzy się je z niepowtarzalną intencją. Taką może być odzyskanie wewnętrznego ładu, przebudzenie duchowe, odzyskanie radości i wiele, wiele innych.

 

Obrazy energetyczne korzystnie wpływają na człowieka, a także jego otoczenie. Rozwijają się w nim duchowe skrzydła. Trzepoczą nimi energicznie, z dużą siłą, aby tylko wzbić się wysoko w rejony do tego czasu niedostępne. Jego pasja jest nieposkromiona. Już dłużej nic go nie blokuje, nie czuje się uwiązany do swych słabości.

 

Obrazy energetyczne jak dotąd nie doczekały się słownikowych definicji. Wynika to także z tego, że są zjawiskiem stosunkowo młodym oraz wciąż się rozwijającym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jerzy Piesek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »