Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Uznany na całym świecie „superfood” w nowym produkcie Marwit!

Uznany na całym świecie „superfood” w nowym produkcie Marwit!
Zobacz więcej zdjęć »
W jarmużu znajdziesz wszystko, co niezbędne dla zdrowego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza jesienią i zimą: witaminy C, A, E i z grupy B, kwas foliowy oraz związki fenolowe, zaliczane do przeciwutleniaczy, wspierających działanie mechanizmów ochronnych w organizmie.

Nic więc dziwnego, że warzywo to zaliczane jest do superfood, czyli superproduktów, zawierających wyjątkowo dużo witamin i wartościowych składników mineralnych. Teraz stało się także jednym z głównych składników nowej serii limitowanejieżego, zdrowego soku Marwit, przygotowywanego bez dodatków konserwantów i substancji barwiących. 

Jedna butelka soku z pomarańczy i jarmużu z limitowanej serii znanej marki Marwit dostarczy 36 mg witaminy C, pokrywając tym samym aż 45 proc. dziennego zapotrzebowania na nią u dorosłej osoby. To składnik pożądany przede wszystkim teraz, gdy tak łatwo o infekcję, ponieważ pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz zapewnia dobre funkcjonowanie skóry, kości, naczyń krwionośnych i zębów.
 
To jednak nie wszystko. Doceniany jest również ze względu na to, że żadne inne warzywo nie zawiera tyle wapnia, co on. A wapń to prawidłowe krzepnięcie krwi, lepszy metabolizm energetyczny oraz wyśmienite funkcjonowanie mięśni i enzymów trawiennych.

- Superfood od kilku lat są wyjątkowo modne, również w Polsce. Algi, komosa ryżowa, jagody goji, czy właśnie jarmuż, to produkty, które chętnie dodajemy do codziennego jadłospisu. Wiedzieliśmy, że superprodukt powinien się pojawić również w ofercie świeżych soków Marwit – przekonuje Anna Pawłowska-Kruzińska, kierownik ds. marketingu Marwit.

Nowy sok z pomarańczy i jarmużu Marwit będzie dostępny w kilku tysiącach sklepów na terenie całej Polski, w edycji limitowanej.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe Marwit

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116129 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )