Gospodarka » Żywność

V Międzynarodowy Festiwal Wina już 09.10.2019 w Warszawie!

V Międzynarodowy Festiwal Wina już 09.10.2019 w Warszawie!
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Wina organizowanego przez dystrybutora win TiM S.A. Na gospodarza tegorocznej edycji tej imprezy została wybrana Warszawa.

Wydarzenie odbędzie się 09.10.2019r. w godzinach 10.00-19.00 na terenie Hotelu Airport Okęcie przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24. Goście będą mieli możliwość wzięcia udziału w panelach szkoleniowych, otwartych jak i zamkniętych.
Panele szkoleniowe zostaną poprowadzone przez znanych sommelierów takich jak Tomasz Kolecki, który poprowadzi panel ,,Winiarski Nowy Świat’’, Andrzej Strzelczyk poprowadzi panel ,,Winiarski Stary Świat’’, a Andrzej Woźnikowski poprowadzi panel ,,ABC Winiarstwa’’. Podczas trwania imprezy zostaną zaprezentowane najsłynniejsze winiarnie oraz kraje winiarskie. Nie zabraknie również informacji o nowościach pojawiających się na rynku. Organizator przygotował również degustację win ze swojego portfolio. Wydarzenie kierowane jest do partnerów handlowych, dziennikarzy i influencerów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dominika.kac

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »