Technologie » AGD - RTV

VAX Dual Power Pro Advance – Twój partner od brudnej roboty

VAX Dual Power Pro Advance – Twój partner od brudnej roboty
Zobacz więcej zdjęć »
Komórki bakterii, grzyby, roztocza… nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nasz dywan czy wykładzina to doskonałe miejsce dla ich rozwoju. Nie wszyscy również wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Żeby się ich pozbyć nie wystarczy samo odkurzanie, ponieważ gromadzą się głęboko w osnowie i w...

strukturze włókien. Rozprawić się z nimi może VAX Dual Power Pro Advance.

 

Podwójna moc czyszczenia

Dzięki systemowi obracających się szczotek VAX Dual Power Pro Advance dokładnie oczyszcza włosie i osnowę dywanu lub wykładziny, skutecznie usuwając drobnoustroje. Z kolei technologia DualV, dzięki której zasysanie odbywa się na całej szerokości głowicy, pozostawi powierzchnię dokładnie osuszoną. Z taką technologią Twoje dywany długo mogą wyglądać jak nowe, a każda plama łatwo pójdzie w niepamięć!

 

Kanapa czysta jak łza

Myślisz, że jasne kanapy są niepraktyczne, bo trudno usunąć z nich  plamy czy chociażby ślady codziennego użytkowania?  Teraz nie musisz się o to martwić. Wybierz swój ulubiony jasny kolor, a Vax Dual Power Pro Advance zadba, żeby zawsze wyglądały świeżo. Odkurzacz piorący VAX Dual Power Pro Advance to wszechstronne urządzenie, które pozwoli Ci zadbać także o tapicerkę, usuwając cały brud z ich powierzchni.

 

Sok na dywanie? Nie szkodzi!

Jeden nieuważny ruch i ups… szklanka z napojem wylądowała na podłodze. Zamiast gorączkowo szukać w domu szmatki, sięgnij po VAXa, który posiada funkcję zasysania rozlanych płynów. Raz, dwa i po wypadku nie ma śladu! 

 

Mobilne sprzątanie

 

Często wykładzina znajduje się nie tylko na powierzchniach płaskich, ale także na schodach. Nikt z nas jednak nie wyobraża sobie wynoszenia urządzenia w górę i w dół. VAX pomyślał także o tym zastosowaniu. Wystarczy zostawić VAX Dual Power Pro Advance na dole schodów, wpiąć dołączany wąż i za jego pomocą z łatwością oczyścić wybrane miejsca. 

 

Zestaw eksperta

VAX Dual Power Pro Advance to prawdziwy specjalista w walce z zabrudzeniami, w której pomaga mu szeroki wachlarz dołączonych akcesoriów:

 

  • Wbudowana głowica SpinScrub
  • Wbudowana, pozioma szczotka obrotowa
  • Końcówka do ręcznego prania tapicerki 
  • Końcówka mini SpinScrub do szorowania miejsc silnie zabrudzonych
  • Doczepiana rura ssąca do ręcznego prania tapicerki
  • Doczepiany wąż tłoczny z dyszą do wstępnego namaczania sprzątanej powierzchni
  • Próbka płynu do czyszczenia podłóg "Ultra" - 250 ml 
  • Próbka płynu do czyszczenia dywanów "Pre Treatment" - 250 ml 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Epromocja.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »