Technologie » Internet

Velop otrzymał nagrodę ISPA

Linksys Velop otrzymał nagrodę ISPA za najlepszy sprzęt!

W tym roku, na słynnej 9. edycji ISPA, pięćdziesiąt finalistów rywalizowało z piętnastoma kategoriami na najdłuższych i najbardziej prestiżowych konkursach branży internetowej w Wielkiej Brytanii. Zespół laureatów nagrody, wybrał panel ekspertów branżowych, w tym kierownictwo, dziennikarze, analitycy i naukowcy.

Wśród nagrodzonych pojawiła się także marka Linksys, lider rozwiązań sieciowych dla domu i biznesu odbierając nagrodę Best Hardware 2017 dla urządzenia modułowego Velop.
Best-Hardware-WINNER-300x300.png
"To zaszczyt być uznanym przez organizację znaną i szanowaną jako ISPA" - powiedział Bart Bomers, wiceprezydent regionu EMEA w firmie Linksys. "Kiedy wprowadziliśmy Linksys Velop w styczniu tego roku, chcieliśmy dać konsumentom wydajne rozwiązanie sieciowe, które będzie łatwe w użyciu i elegancko zaprojektowane. Jako wysoko nagradzana, globalna marka Wi-Fi na całym świecie, jesteśmy absolutnie podekscytowani uznaniem ISPA za sukces firmy Linksys Velop w tych obszarach ".

Czym jest Velop?

Linksys Velop to pierwszy modułowy bezprzewodowy zestaw Wi-Fi Tri-Band, który może być instalowany w różnych konfiguracjach, zapewniając szybkie i niezawodne połączenia Wi-Fi w sieci domowej. Velop jest przeznaczony do wydajności i elegancji; to jest na tyle małe urządzenie, aby można było je umieścić w dowolnym miejscu, a atrakcyjny wygląd podoba się każdemu. Pojedynczy moduł "Velop" to potężne urządzenie Tri-Band AC2200, które służy jako router, przedłużacz, punkt dostępu i mostek, co zapewnia użytkownikom technologię przyszłości, której potrzebują, wprowadzając nowe urządzenia do swojego domu.

Dowiedz się więcej na temat systemu na dedykowanej stronie www.velop.pl.
www.velop.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115117 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )