Technologie » Komputery

Veracomp dystrybutorem rozwiązań Commvault na polskim rynku

Commvault podpisał umowę dystrybucyjną z Veracomp. W ofercie polskiego lidera dystrybucji z wartością dodaną dostępne są wszystkie, obecne na polskim rynku, rozwiązania oferowane przez producenta z Tinton Falls. Szczegóły znajdą Państwo w załączonej informacji prasowej.

Firma Commvault, będąca cenionym liderem globalnego rynku oprogramowania biznesowego do zarządzania danymi w środowiskach chmurowych i lokalnych, podpisała umowę dystrybucyjną z Veracomp, uznanym na polskim rynku VADem. Firma skutecznie realizuje model dystrybucji z wartością dodaną (VAD), oferując szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii między innymi, pamięci masowe i serwery, sieci, zarządzanie infrastrukturą IT czy bezpieczeństwo IT. Zgodnie z obowiązującą od maja umową, Veracomp jest kolejnym, na polskim rynku, dystrybutorem mającym w swojej ofercie pełne portfolio rozwiązań Commvault.

 

Podpisanie umowy z Veracomp to dla Commvault kolejny ważny krok w kierunku budowania silnej siatki partnerskiej i umacniania swojej pozycji na polskim rynku. Dzięki partnerstwu z Commvault, Veracomp rozszerzy swoją ofertę o rozwiązania z zakresu zaawansowanego oprogramowania do backupu i zarządzania danymi.

 

“Commvault to jeden z liderów w obszarze oprogramowania do zarządzania danymi. Potwierdzają to niezależne zestawienia firm takich jak Gartner czy Forrester, w których Commvault od lat zajmuje czołowe pozycje. Bezpieczeństwo danych jest tematem stale zyskującym na znaczeniu. Rosną też oczekiwania klientów dotyczące jakości oferowanych rozwiązań. Cieszymy się, że nasza oferta została rozszerzona o produkty firmy Commvault, dzięki temu będziemy mogli oferować naszym Partnerom i ich klientom sprawdzone i innowacyjne rozwiązania. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy w stanie dostarczać na rynek zaawansowane systemy bezpieczeństwa do zarządzania danymi oraz zapewnić ich obsługę na najwyższym możliwym poziomie.” Powiedział Mirosław Chełmecki, dyrektor działu serwerów i pamięci masowych w Veracomp.

 

“Bardzo cieszymy się, że za dystrybucję naszych rozwiązań odpowiedzialna jest firma Veracomp, której profil doskonale pasuje do naszego portfolio. Doświadczenie w dostarczaniu wsparcia technicznego partnerom i klientom to z kolei gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Jestem przekonana, że ta współpraca zapewni nam szerszy dostęp do rynku.” powiedziała Daria Wosztyl, Channel Manager, Commvault Polska. “Starannie dobieramy naszych partnerów biznesowych koncentrując się na ważnych dla nas strategicznie obszarach takich jak zarządzanie danymi i bezpieczeństwo danych. W ostatnim czasie Commvault podjął kilka, ważnych strategicznie, kroków biznesowych jak ścisła współpraca z HPE czy przejęcie spółki Hedvig, jestem przekonana, że współpraca z Veracomp to kolejna dobra decyzja.” Dodała Wosztyl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »