Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Verbatim wchodzi na rynek akcesoriów podróżnych

Verbatim, znany do tej pory przede wszystkim jako producent mobilnych akcesoriów komputerowych oraz oświetlenia LED, poszerza swoją działalność. Wprowadza do oferty torby podróżne, plecaki oraz torby fotograficzne.

Wszystkie nowe torby wykonane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo transportowanego bagażu oraz skutecznie chronią komputery, tablety
i inne urządzenia elektroniczne. Poza zwiększoną wytrzymałością charakteryzują się estetycznym wykonaniem oraz funkcjonalnością. Co istotne, torby spełniają wymogi większości linii lotniczych w zakresie rozmiarów bagażu podręcznego.

Pełna lista toreb i plecaków Verbatim:

Frankfurt to torba podróżna zawierająca oddzielny futerał na notebook, który można odłączyć od torby i zabrać na spotkanie zamiast całego bagażu. Wewnętrzne przegródki oferują dużo miejsca na ubrania i dokumenty, a zewnętrzna kieszeń przydaje się do przechowywania dokumentów podróżnych. Wyposażona jest również w przezroczystą torebkę na przybory toaletowe, ułatwiającą kontrolę bezpieczeństwa na lotniskach. Sugerowana cena: 629 zł.

Copenhagen zawiera duży przedział na ubrania, organizer biznesowy, przegrodę na tablet oraz łatwo dostępną kieszeń na paszport i dokumenty podróżne. Jest również wyposażona w przezroczystą torebkę na przybory toaletowe. Sugerowana cena: 669 zł.

Paris to rozwiązanie „dwa w jednym”, którego można używać zarówno jako torby na kółkach lub jako plecaka. Pomimo niezbyt dużych rozmiarów oferuje wystarczająco dużo miejsca na komfortowe zapakowanie laptopa lub tabletu, dokumentów oraz ubrań.  Sugerowana cena: 540 zł.

Stockholm został stworzony jako tradycyjny plecak na notebooki z organizerem biznesowym i dużą przegrodą główną. można można w nim zmieścić wszystkie rzeczy przydatne podczas krótkich podróży służbowych. Sugerowana cena: 359 zł.

Melboure można używać jako plecaka na notebooka podczas krótkich podróży służbowych albo jako torbę  do transportowania aparatu. Jest wyposażony w główną komorę z miękkimi, elastycznymi przegrodami umożliwiającymi oddzielne zapakowanie wielu przedmiotów. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne zapakowanie sprzętu fotograficznego i innych urządzeń elektronicznych. Sugerowana cena: 415 zł.

London jest doskonałą torbą dla osób, które często podróżują zatłoczonymi środkami komunikacji miejskiej. Dzięki regulowanemu, odłączanemu i wyściełanemu pasowi na ramię gwarantuje komfort i wygodę noszenia. Sugerowana cena:249 zł.

Berlin jest wyposażony w dużą wewnętrzną kieszeń do bezpiecznego przechowywania notebooka i tabletu oraz przednią do której można włożyć dokumenty i organizer. Dodatkowo posiada zewnętrzny schowek umożliwiający schowanie parasola lub butelki z napojem. Sugerowana cena: 289 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GGC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »