Technologie » Internet

Vercom na #GPWinnovationDay

Vercom na #GPWinnovationDay
Zobacz więcej zdjęć »
Vercom, dynamicznie rosnąca spółka technologiczna, dostarczająca chmurowe rozwiązania w modelu CPaaS (Communication Platform-as-a-Service), weźmie udział w konferencji organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie - #GPWInnovationDay.

Vercom, dynamicznie rosnąca spółka technologiczna, dostarczająca chmurowe rozwiązania w modelu CPaaS (Communication Platform-as-a-Service), weźmie udział w konferencji organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie - #GPWInnovationDay. Podczas spotkania, które odbędzie się 15 października, zarząd Vercom przybliży innowacyjny profil działalności oraz strategię rozwoju Spółki.

#GPWinnovationDay jest cykliczną konferencją, podczas której inwestorzy spotykają się z przedstawicielami innowacyjnych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W VIII edycji wydarzenia inwestorzy będą mieli szansę poznać firmy z branży e-commerce, technology, gaming, finance, life sciences czy green energy. Konferencja w formule online odbędzie się w dniach 13-15 października.

- Jest nam niezmiernie miło, że możemy znaleźć się wśród grona spółek występujących podczas konferencji GPWinnovationDay. Słowo „innovation” znakomicie wpisuje się w profil działalności naszej Spółki, co potwierdza fakt, że jako pierwsi w Polsce oparliśmy nasze produkty na modelu CPaaS, czyli platformie komunikacyjnej w chmurze, umożliwiającej naszym klientom budowanie i rozwijanie trwałych relacji ze swoimi odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów, takich jak e-mail, sms, push oraz komunikatory (OTT). Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą oni automatyzować i zwiększać skalę komunikacji przy zachowaniu wysokiej dostarczalności i efektywności. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie konferencji i spotkanie z inwestorami – komentuje Tomasz Pakulski, członek zarządu Vercom.

Prezentacja Vercom odbędzie się w najbliższy piątek 15 października o godzinie 12:00 – link do spotkania. Podczas wydarzenia przedstawiciele Spółki przybliżą uczestnikom czym jest rynek CPaaS, co ma wpływ na jego rozwój oraz jakie ma przed sobą perspektywy rozwoju. Prelegenci przedstawią także profil Spółki Vercom, skomentują jej rozwój oraz ostatnie wyniki finansowe. Nie zabraknie także informacji na temat ostatnich akwizycji Spółki – zakupu 100 proc. udziałów w FreshMail oraz inwestycji w PusPushGo.

 

Więcej szczegółów o #GPWInnovationDay https://gpwinnovationday.pl/

 

*********************

O Vercom:

Vercom tworzy globalne platformy komunikacyjne w chmurze (CPaaS), które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Nasze rozwiązania pomagają naszym klientom i partnerom przezwyciężyć złożoność komunikacji, automatyzować oraz zwiększać jej skalę, zachowując przy tym wysoką dostarczalność i efektywność – a wszystko to w szybki, bezpieczny i niezawodny sposób.

Obecnie z usług Grupy Vercom korzystają takie podmioty jak Allegro, OLX.pl, Answear.com, Rossmann, Żabka, mBank, IKEA i wiele innych. Siedziba spółki mieści się w Poznaniu, natomiast biura zlokalizowane są w Warszawie, Pradze oraz Berlinie

CPaaS (Communication Platform-as-a-Service) to usługa lub rozwiązanie, które pozwala firmom w spójny i efektywny sposób – poprzez scentralizowaną platformę - dotrzeć do klientów za pomocą wielu, komplementarnych kanałów komunikacji (sms, email, push, komunikatory OTT).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »