Kultura, sztuka » Kultura

VIDICAL 2012

VIDICAL 2012
Zobacz więcej zdjęć »
VIII Międzynarodowy Konkurs Kalendarzy i Kart Świąteczno-Noworocznych Muzeum Plakatu w Wilanowie oddział Muzeum Narodowego w Warszawie 24 lutego – 24 marca 2012 roku
Międzynarodowy Konkurs Kalendarzy VIDICAL nawiązuje do tradycji podobnych przeglądów odbywających się od 1989 roku w salach klubu EMPiK, pod auspicjami Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Biblioteki Narodowej.

W 1997 roku po raz pierwszy, w nowej formule, wystawa zagościła w galeriach Muzeum Plakatu w Wilanowie, organizowana przez: Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Vidical sp. z o.o.

Jury konkursu, w którego skład wchodzą wybitne osobistości polskiej kultury, przedstawiciele świata grafiki, fotografiki i poligrafii wybierze najlepsze kalendarze w każdej z czterech kategorii (kalendarz: wieloplanszowy, plakatowy, typu „zdzierak" oraz pozostałe czyli biurkowe, listkowe, książkowe itp.) oraz najlepszą kartę świąteczną. Przyznane zostaną także dodatkowe nagrody za najlepsze fotografie, za najwyższą jakość poligrafii, za najlepsze opracowanie graficzne.

Liczba zgłaszanych prac świadczy o dużym zainteresowaniu twórców, których kunszt ma zasadniczy wpływ na dobrze zaprojektowany i równie starannie wydany kalendarz. Szczegółowe informacje o autorach projektów graficznych, fotografii, opracowania komputerowego oraz zleceniodawcy i wydawcy można znaleźć w towarzyszącym ekspozycji katalogu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »