Dom » Budownictwo

Viega na targach ISH 2019

Viega na targach ISH 2019
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas największych tegorocznych, światowych targów branżowych, które odbędą się we Frankfurcie w dniach 11-15 marca, Viega zaprezentuje liczne nowości produktowe w zakresie systemów podtynkowych, techniki instalacyjnej i odprowadzania wody, a także ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej.

Kolejny ważny obszar, w jakim firma zamierza podkreślić swoje kompetencje to rozwiązania służące zachowaniu najwyższej jakości wody użytkowej. Głównym celem wszystkich innowacji jest optymalizacja pracy i procedur instalacyjnych zarówno w wymiarze technicznym, jak i handlowym. Ekspozycję firmy Viega będzie można zobaczyć w hali 4.0, stoisko (A44/B44/B46).

 

„Wszystkie nowości, które zaprezentujemy podczas ISH zostały opracowane po to, żeby prace instalacyjne na budowie przebiegały szybciej i bezpieczniej, a także przekładały się na korzyści ekonomiczne dla wykonawców, inwestorów i użytkowników” – tłumaczy Dirk Gellisch, Członek Zarządu firmy Viega. „Postęp jakiego dokonaliśmy jako jeden z wiodących światowych dostawców systemów instalacyjnych będzie widoczny w każdym segmencie naszej oferty produktowej”.

 

W centrum uwagi znajdą się systemy zabudowy podtynkowej. Viega pokaże również szereg nowości i uzupełnień w zakresie technologii szybkiego i bezpiecznego łączenia rur przez zaprasowywanie, odwodnień łazienkowych do pryszniców z odpływem na poziomie posadzki oraz systemów ochrony przeciwpożarowej.

 

Kolejnym ważnym tematem, którym Viega chce przyciągnąć uwagę gości odwiedzających targi jest nowa koncepcja utrzymania jakości wody użytkowej. W tym celu eksperci firmy analizują instalacje wody użytkowej, bazując na najnowszych badaniach naukowych, odnoszących się do różnych aspektów tego zagadnienia, włączając kwestie związane z oszczędnością energii. Takie podejście pozwala nie tylko zagwarantować najwyższą jakość wody użytkowej, lecz również poprawić efektywność energetyczną w dużych instalacjach.

 

Bezpieczne i ekonomiczne instalacje

Zatrudniając obecnie ponad 4000 pracowników na całym świecie i oferując ponad 17 000 produktów, grupa Viega jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych liderów w branży techniki instalacyjno-sanitarnej. Potwierdzają to nowości produktowe, które zostaną zaprezentowane podczas targów ISH, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wymiernych korzyści instalatorom, projektantom i przedstawicielom sieci handlowych. Na stoisku firmy jak zawsze będzie można zobaczyć kompletną ofertę systemową i uzyskać wszystkie potrzebne informacje techniczne i handlowe.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »