Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Vienna International Hotels&Resorts dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Vienna International Hotels&Resorts dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Zobacz więcej zdjęć »
Vienna International Hotels & Resorts wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do 19 stycznia na aukcjach Allegro WOŚP można licytować przedmioty przekazane przez hotele, m.in. płytę Rihanny z autografem oraz wyjątkowe vouchery. W weekend 7-8 stycznia w hotelach VI odbędzie się kwesta.

Vienna International Hotels & Resorts w Polsce gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wszystkie hotele VI przekazały na rzecz akcji cenne przedmioty i usługi, które od dziś do 19 stycznia 2012 można licytować na serwisie aukcyjnym WOŚP na Allegro (http://aukcje.wosp.pl):

1. andel’s Hotel Łódź - voucher VIP na nocleg w 2-poziomowym apartamencie Maisonette Deluxe, w którym nocowały gwiazdy, takie jak Rihanna czy Shakira, ze śniadaniem i kolacją serwowanymi do pokoju, do wykorzystania do końca 2012 r.
2. Najnowsza płyta Rihanny zatytułowana "Talk that talk" z hitem "We found the love" z autografem złożonym podczas ostatniego koncertu gwiazdy w Łodzi od andel’s Hotel Łódź 
3. Plakat Placido Domingo ze zdjęciem i autografem tenora od andel’s Hotel Łódź
4. angelo Hotel Katowice – voucher na 2-dniowy pobyt w design hotelu w pokoju Superior dla 2 osób, ze śniadaniem, wstępem do sauny i fitness oraz wyjątkową kolacją dla dwojga w Restauracji Sunlight
5. Pamiątkowy dysk w kształcie spodka z IX memoriału Huberta Jerzego Wagnera w 2011r. od angelo Hotel Katowice
6. andel’s Hotel Kraków – voucher na 2-dniowy pobyt w design hotelu dla 2 osób ze śniadaniem, do wykorzystania do końca 2012 r. 
7. Chopin Hotel Kraków - voucher na 2-dniowy pobyt w hotelu dla 2 osób ze śniadaniem, do wykorzystania do końca 2012 r.
Amber Baltic Międzyzdroje, jak co roku, współpracuje z lokalnym sztabem WOŚP, któremu przekazał do licytacji voucher dla 2 osób na pobyt w hotelu, wraz ze śniadaniem, kawą i ciastkiem w Kawiarni Wiedeńskiej, 2-godzinnym bowlingiem i wejściem na basen i do sauny.

Ponadto we wszystkich hotelach VI w Krakowie, Katowicach, Łodzi i Międzyzdrojach w dniach 7-8 stycznia będzie przeprowadzana kwesta. Puszki Orkiestry będą ustawione przy recepcji i każdy gość oraz pracownik będzie mógł wesprzeć akcję datkami.
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera na: „Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.”Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Vienna_International

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »