Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Villeroy & Boch oficjalnym partnerem "Kulinarnego Talentu 2012" Roberta Sowy

„Kulinarny Talent 2012” to wyzwanie rzucone młodym talentom przez Roberta Sowę, jednego z najbardziej znanych polskich szefów kuchni. Kto zasłuży na główną nagrodę? Tego dowiemy się już 22 marca podczas targów HoReCa EuroGastro 2012. Partnerem IV edycji wydarzenia został Villeroy & Boch.

Już po raz czwarty, młodzi i zdolni kreatorzy smaku zmierzą się ze sobą podczas kulinarnej bitwy, organizowanej przez Roberta Sowę i Fundację Klubu Szefów Kuchni. Konkurs odbędzie się 22 marca, podczas Targów HoReCa EuroGastro 2012, w Centrum MT Polska, w Warszawie. Idea wydarzenia polega na zachęceniu adeptów sztuki kulinarnej do rozwijania swoich pasji i wyznaczaniu nowych trendów w gastronomii. Obowiązuje tylko jedna zasada: uczestnicy powinni wykazać się kreatywnością przy łączeniu dwóch głównych składników i przypraw z wybranymi przez siebie dodatkami, serwując dzieła na porcelanie New Wave od Villeroy & Boch. Najsmaczniejsza i najbardziej finezyjna potrawa zostanie nagrodzona przez jury złożone z ekspertów jury technicznego i celebrytów .

 

Dania konkursowe podane będą na porcelanie Villeroy & Boch. Kolekcja New Wave, która zostanie wykorzystana podczas „Kulinarnego Talentu 2012”, to połączenie nowoczesnego designu i wariacji graficznej fali. To między innymi dlatego idealnie pasuje do artystycznej formuły konkursu. New New wyznaczyło nowy kierunek w dziedzinie wzornictwa, teraz czas na młodych kucharzy!

W tym roku, młodzi adepci będą komponować swoje dzieła z następujących składników: udek z kurczaka  DROBEX, łososia LIMITO oraz przypraw PRYMAT oraz wybranych przez siebie dodatków. W jury technicznym zasiądą: pomysłodawca konkursu Robert Sowa, Prezes Fundacji Szefów Kuchni Jerzy Pasikowski, Szef Kuchni krakowskiego Hotelu Unicus, dziennikarz i kucharz Tomasz Jakubiak oraz Mikołaj Hęciak – Szef kuchni Tapas Steak Restaurant OLE. Skład jury degustacyjnego pozostaje tajemnicą.

 

Dział „Hotel i Restauracja” marki Villeroy & Boch już od ponad 25 lat odpowiada na potrzeby klientów z branży hotelarsko – gastronomicznej. Współpracuje z restauracjami w ponad 120 krajach i zapewnia profesjonalne doradztwo produktów. Specjalnie zaprojektowane kształty na potrzeby kanału HoReCa pozwalającą na ułożenie do 60 talerzy jeden na drugim, a odporność na mycie w zmywarce i możliwość używania w piekarniku, czy kuchence mikrofalowej są oczywiste i niezbędne w branży hotelarskiej. Na zamówienie, istnieje także możliwość umieszczenia na produktach indywidualnego dekoru lub logo. To jednak nie wszystko. Dział „Hotel i Restauracja” oferuje nie tylko profesjonalne naczynia, ale także wyroby szklane, sztućce oraz akcesoria dedykowane specjalnie branży hotelarsko – gastronomicznej. To produkty, które doskonale do siebie pasują, tworząc znakomity zestaw na stół i perfekcyjne wyposażenie restauracji.

Więcej informacji:      

Ewelina Ciuchta

Konkret PR

tel. kom. 508 338 267e-mail: e.ciuchta@konkretpr.pl

oraz na: www.sowarobert.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »