Dom » Wnętrza

Villeroy & Boch orientalnie: Anmut Asia – fascynujący świat Dalekiego Wschodu na stole

Villeroy & Boch orientalnie: Anmut Asia – fascynujący świat Dalekiego Wschodu na stole
Zobacz więcej zdjęć »
Kierunek: Daleki Wschód Villeroy & Boch proponuje kierunek: wschód. A dokładniej: Daleki Wschód. Azja to prawdziwy tygiel kulturowy, z całym bogactwem pielęgnowanych obrzędów i zwyczajów.

Rytualne parzenie herbaty jest jednym z nich. Dlatego to z Dalekiego Wschodu, Villeroy & Boch czerpał inspiracje do Anmut Asia – kolekcji porcelany 
z przepięknym zestawem do przygotowywania i podawania herbaty. Teraz fascynujący świat orientu możesz mieć na swoim stole. 

Anmut Asia: harmonijna elegancja
Formy i zdobienia nowej porcelany Anmut Asia nie pozostawiają wątpliwości co do jej azjatyckiego pochodzenia. Jednak nie da się jej przyporządkować żadnej, konkretnej kulturze Dalekiego Wschodu. Anmut Asia jest jej kwintesencją. Villeroy & Boch udało się stworzyć porcelanę, którą cechuje wszystko to, co wspólne dla różnorodnych stylów azjatyckich: harmonia, prostota i elegancja. Widać je zarówno w tradycyjnych, zaokrąglonych kształtach, jak i w zdobieniach: delikatnych, geometrycznych wzorkach, malowanych pastelową czerwienią na białym tle. 

Anmut Asia: na herbaciane popołudnie
Sercem kolekcji Anmut Asia jest klasyczny czajnik do parzenia prawdziwej herbaty. 
A tę, według mieszkańców Dalekiego Wschodu, przyrządzamy tylko z dużych, dobrze zwiniętych liści. Nigdy z torebki. Do tego odpowiednia temperatura wody i odległość podczas zalewania. Podawana tylko w porcelanie – oto przepis na herbatę doskonałą. 
W Anmut Asia znajdziesz wszystko to, co potrzebne do przygotowania i podania tego napoju: czajnik do parzenia i filiżanki. Usiądź wygodnie w fotelu i rozkoszuj się orzeźwiającą herbatą, której smak nabiera dodatkowych walorów, gdy podawana jest w azjatyckiej porcelanie Villeroy & Boch. Ponadto, w zestawie dostępne są miseczki do ryżu w różnych rozmiarach.

Więcej informacji: 
Ewelina Ciuchta 
Konkret PR 
tel. kom. 508 338 267
e-mail: e.ciuchta@konkretpr.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »