Dom » Wnętrza

Villeroy & Boch proekologicznie: wanny i brodziki z Quarylu® to produkty na lata

Villeroy & Boch proekologicznie: wanny i brodziki z Quarylu® to produkty na lata
Zobacz więcej zdjęć »
Slow life i ekologia rosną w siłę. Coraz częściej wybieramy produkty, które są przyjazne dla środowiska i będą nam służyć latami. Takie są wanny i brodziki wykonane z Quarylu® od Villeroy & Boch.

Ten innowacyjny materiał opatentowany przez Villeroy & Boch, pomaga ograniczyć zużycie wody, energii i detergentów. Łatwo się czyści i jest odporny na zarysowania, dzięki czemu na dłużej zachowuje swój blask. Wanny i brodziki z Quarylu® Villeroy & Boch są ciepłe w dotyku i bajecznie wygodne. Mogą służyć nawet kilku pokoleniom. Gwarancją na to są: najlepsza jakość materiału i ponadczasowy design. I co ważne dla zwolenników proekologicznych zachowań: stworzony przez Villeroy & Boch Quaryl®, to materiał w pełni recyklingowalny.

Quaryl®: wytrzymały i funkcjonalny
Quaryl® to materiał łączący wszystkie zalety kwarcu i akrylu. Unikatowa mieszanka najlepszych ziaren piasku kwarcowego i akrylu, łatwo się formuje, stwarzając nieograniczone możliwości projektowe. Stąd nowatorskie kształty i niebanalne wzornictwo wyróżniające wanny i brodziki z Quarylu® Villeroy & Boch. Materiał ten odznacza się wyjątkową wytrzymałością i łatwością w pielęgnacji. Jest ciepły w dotyku, co jest niepodważalną zaletą zarówno w przypadku wanien, jak i brodzików. Niezależnie od koloru, w którym występuje, jest odporny na zarysowania i zachowuje blask przez wiele lat. Ponadto, Quaryl® pomaga utrzymać ciepło wody, pozwalając dłużej cieszyć się relaksującą kąpielą.

Quaryl®: łatwość czyszczenia
Gładka, pozbawiona porów powierzchnia z Quarylu® utrudnia odkładanie się brudu
i łatwo się czyści - nie zatrzymują się na niej resztki mydła, szamponu czy płynu do kąpieli. Dzięki temu czyszczenie wanien i brodzików jest wyjątkowo łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Co więcej, Quaryl® jest odporny na większość środków chemicznych używanych w gospodarstwach domowych, przez co zachowuje swój blask na długi czas.

Quaryl® w służbie przyrody:
* pomaga ograniczyć zużycie wody, energii i detergentów
* produkty wykonane z Quarylu® są wytrzymałe i odporne zarysowanie - służą latami
* są w 100% recyklingowalne.

Więcej informacji:    
Ewelina Ciuchta
Konkret PR
tel. kom. 508 338 267 e-mail: e.ciuchta@konkretpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »