Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Villeroy & Boch zaprasza do Sopotu i Zakopanego na wakacyjny festiwal filmowy

1 lipca br. rozpoczął się piąty, wakacyjny przegląd filmowy Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2012.

Pokazy odbywać się będą codziennie wieczorem na sopockim molo i przy zakopiańskich Krupówkach, a w weekendy również w festiwalowym pociągu, łączącym Bałtyk z Tatrami. Wśród partnerów tegorocznej edycji festiwalu, znalazł się Villeroy & Boch i LotusGrill.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 
Od 1 lipca do 31 sierpnia br. wakacyjne stolice Polski zamieniają się w największe w Europie letnie kina pod gwiazdami. Na ekranach ustawionych w Sopocie i w Zakopanem, miłośnicy X muzy mogą zobaczyć największe hity filmowe ostatnich lat. Atmosfera festiwalowa udzieli się również pasażerom wakacyjnego pociągu PKP Intercity, który połączy w weekendy oba miasta. W specjalnym Wagonie Filmowym Orange Kino Letnie przez całą podróż wyświetlane będą najciekawsze produkcje polskiego i światowego przemysłu filmowego.


Wśród partnerów wspierających jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce, nie mogło zabraknąć Villeroy & Boch. Firma od wielu lat wpiera kulturę, sponsorując wybrane wydarzenia artystyczne, a niepowtarzalne produkty Villeroy & Boch są stale obecne na planach filmowych, stanowiąc wystrój zarówno współczesnych, jak i historycznych wnętrz.  Uczestników letniego festiwalu w Sopocie i w Zakopanem czeka prawdziwa uczta filmowa. Repertuar tegorocznego festiwalu podzielono na bloki tematyczne: „Nie tylko dla facetów", wyświetlany w poniedziałki, kino skandynawskie we wtorki, a „Mega hity z Orange" w  środy. W czwartki zobaczymy najciekawsze polskie filmy minionego roku, w tym „Kret" z Borysem Szycem i „Ki" z Romą Gąsiorowską. Piątkowe wieczory powinni zarezerwować miłośnicy kina francuskiego, a sobotnie - wielbiciele najwspanialszych oskarowych produkcji. W niedzielę, reżyserzy tacy jak Martin Scorsese, odsłonią tajemnice największych gwiazd muzycznych, w cyklu zatytułowanym „Rock'n'rollowe historie".


Repertuar oraz szczegółowe informacje o festiwalu można znaleźć pod adresem www.OrangeKinoLetnie.wp.pl. Na stronie internetowej festiwalu będzie można także głosować w plebiscycie na najlepszy film festiwalu, a wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.


Więcej informacji: Ewelina Ciuchta Konkret PR tel. kom. 508 338 267
e-mail: e.ciuchta@konkretpr.pl    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »