Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

VisolVit Junior loko – kompan wakacyjnych podróży

VisolVit Junior loko – kompan wakacyjnych podróży
Zobacz więcej zdjęć »
Kultowe witaminy VisolVit Junior już od 40 lat goszczą w naszych domach. Teraz do rodziny produktów sygnowanych duszkiem dołącza wyjątkowa, wakacyjna formuła suplementu – VisolVit Junior loko – preparat przeznaczony dla maluchów jako pomoc w dolegliwościach lokomocyjnych.

Przykre objawy choroby lokomocyjnej mogą pojawić się już po kilku lub kilkunastu minutach jazdy i często skutecznie zniechęcają dzieci do podróżowania. By wyprawa dla naszego malca przebiegała spokojnie warto sięgnąć po VisolVit Junior lokosuplement w postaci bezcukrowych lizaków o wiśniowym smaku, zalecany dzieciom od 4. roku życia jako wsparcie w chorobie lokomocyjnej. Produkt zawiera ekstrakt z kłącza imbiru oraz liścia mięty pieprzowej. Właściwości lecznicze imbiru są znane od wieków. Roślina ta ma wpływ na zmniejszenie dyskomfortu (odczucia wymiotne, nudności) mogącego wystąpić podczas podróży samochodem, pociągiem, samolotem lub statkiem.

 

Zalecany sposób stosowania:

  • Dzieci od 4. roku życia: 1-3 lizaki dziennie (pół godziny przed podróżą)

 

Cena:

Opakowanie 10 lizaków po 10g – ok. 15 zł

Opakowanie 3 lizaki po 10g – ok. 8 zł

 

Podmiot odpowiedzialny: Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NataliaBI

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »