Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Vivabox Cartoon Planet - prezent wyczarowany przez Świętego Mikołaja!

Vivabox Cartoon Planet - prezent wyczarowany przez Świętego Mikołaja!
Zobacz więcej zdjęć »
Szósty grudnia to dla dzieci jedna z najbardziej przyjemnych dat w kalendarzu. Nie tylko zwiastuje zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, ale postrzegana jest przez maluchy jako przedsmak bożonarodzeniowych prezentów.

To powszechnie znane „Mikołajki” czyli dzień Świętego Mikołaja, w którym nawzajem obdarowujemy się drobiazgami i słodyczami. Co podarować pociechom by uczynić ten dzień wyjątkowym? Święty Mikołaj proponuje zestawy prezentowe Vivabox!

„Drogi Święty Mikołaju poproszę o…”

tak najczęściej zaczynają się listy do Mikołaja. Niezależnie od wieku lista wymarzony przez dzieci prezentów jest długa, bo mali eksperci od podarunków najlepiej wiedzą czego chcą. I będą bardzo szczęśliwi, jeśli uwielbiany Święty Mikołaj nie zawiedzie oczekiwań i spełni te najskrytsze, dziecinne pragnienia. Jak sprostać oczekiwaniom dzieci, stanąć na wysokości zadania na miarę spełniającego marzenia Mikołaja i jednocześnie pogodzić rodzicielską troskę o dziecko, czyli połączyć zabawkę z rozwojem malucha? Odpowiedź jest jedna – zestaw prezentowy Vivabox Cartoon Planet!

Dziecięce zestawy Vivabox Cartoon Planet od firmy Sodexo Motivation Solutions powstały po to, aby wyczarować uśmiech na twarzy maluchów. Nowatorska formuła prezentu, w którym dziecko samo decyduje, co ostatecznie chciałoby otrzymać oraz szeroka oferta atrakcyjnych niespodzianek sprawiają, że Vivabox jest podarunkiem idealnym - dającym mnóstwo radości zarówno maluchom, jak i ich rodzicom.

Vivabox Cartoon Planet spełnia dziecięce marzenia

Tajemnicze, kolorowe pudełka Vivabox Cartoon Planet kryją w środku wyjątkowe niespodzianki, wśród których nawet najbardziej wybredne maluchy znajdą wymarzony prezent. W pudełku dzieci znajdą dwie niespodzianki - kolorowy kubeczek z postaciami z kreskówek i Certyfikat Podarunkowy, który można wymienić na jedną z ponad trzydziestu zabawek i gier, zaprezentowanych w kolorowym Katalogu. Są wśród nich pluszaki dla najmłodszych - Kubuś Puchatek i jego przyjaciele, Lokomotywa Tomek, Barbie, Samochodziki i wiele innych. Na starsze maluchy czeka zaś cała gama edukacyjnych gier planszowych, które pomogą rozwijać dziecięcą wyobraźnię i zamienią wspólne wieczory z rodzicami w znakomitą zabawę. Po wybraniu wymarzonego prezentu wystarczy wypełnić Certyfikat i razem z rodzicami odebrać niespodziankę w jednym z punktów Cartoon Planet na terenie całej Polski.

Wspólna zabawa, poznawanie świata, bajkowa magia oraz mnóstwo edukujących i rozwijających zdolności dziecka zabawek. A wszystko ukryte w jednym, magicznym Vivabox Cartoon Planet, który zadowoli zarówno najmłodszych, jak i nieco starsze dzieciaki. Wyjątkowe zestawy prezentowe dostępne są za pośrednictwem strony internetowej www.vivabox.pl oraz sklepach Toys4Boys.

O przygodzie z Vivabox Cartoon Planet nawet najbardziej rozbrykane maluchy szybko nie zapomną! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dominika Socha

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »