Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

VIVO! Krosno odwiedzą Masza i Niedźwiedź

VIVO! Krosno odwiedzą Masza i Niedźwiedź
Zobacz więcej zdjęć »
Nauka tańca, tematyczne gry i zabawy, stanowisko z sadzonkami, strefa foto, a także degustacja herbaty z samowaru – te i inne atrakcje czekać będą na najmłodszych już 16 listopada w VIVO! Krosno. Odbędzie się tu wyjątkowe spotkanie z pełną pomysłów Maszą i jej cierpliwym opiekunem Niedźwiedziem.

16 listopada w Centrum Handlowym VIVO! Krosno, w godz. 11.00-17.00, odbędzie się niecodzienne spotkanie z Maszą i Niedźwiedziem – duetem tytułowych bohaterów jednej z najpopularniejszych bajek na świecie. Pojawi się tu podwórko, na którym na najmłodszych czekać będą tematyczne animacje, gry i zabawy, a także nauka tańca, piosenek i dobrych zachowań. W programie wydarzenia przewidziano również sadzenie roślin w przygotowanym na tę okazję ogródku, łapanie motyli w specjalną siatkę, czy testowanie  refleksu i zmysłu obserwacji przy pomocy tzw. cyrkowych sztuczek Tygrysa. W bajkowej scenografii najmłodsi napiją się również aromatycznej herbatki z samowaru, a na pamiątkę wydarzenia będzie można zrobić wspólne zdjęcie ze swoimi ulubionymi postaciami.        

- Cieszymy się, że to właśnie do VIVO! Krosno zawitają Masza i Niedźwiedź – bajkowe postaci, które już od dekady uczą i bawią maluchy na całym świecie. W pięknej, bajkowej scenerii najmłodsi będą mogli skorzystać tu z wielu atrakcji, w tym wziąć udział w niebanalnych zajęciach ruchowych. Liczymy, że zaproponowane przez nas aktywności będą się cieszyły dużym zainteresowaniem dzieci oraz ich rodziców – mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »